Bruksaamista ja punnaamista

Hei, onko kellään kokemusta, että unissaan sekä bruksaa että painaa päätä ja kehoa tyynyyn ja patjalle. Sillai jännittää itseään. Jumis niskat ja kipua päässä. Tyynyn vaihto ei auta. Muotti ei käy suun kuivuuden ja limakalvojen ohuuden tähden.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jatkan vielä, että samalla pidättelen hengitystäni. Havaitsen tämän joskus kun herään unen ja valveen rajalle.

Olisin tosi kiitollinen kokemuksistanne!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bruxipunni kirjoitti:

Hei, onko kellään kokemusta, että unissaan sekä bruksaa että painaa päätä ja kehoa tyynyyn ja patjalle. Sillai jännittää itseään. Jumis niskat ja kipua päässä. Tyynyn vaihto ei auta. Muotti ei käy suun kuivuuden ja limakalvojen ohuuden tähden.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu