Messenger

Heips,
tässä mietiskelen mikähän mahtaa olla syynä, kun mukavat, veikeät, liikkuvat hymiöt ei toimi kaverini mesessä. Kaverilla on käyttöjärjestelmänä windows 7 ja itselläni XP, mut mese on sama Windows live messenger. Johtuuko se käyttöjärjestelmästä vai puuttuuko kaverin koneesta jokin ohjelma?
1191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Miten saan poistettua hymiöt jotka tulivat kun koitin ladata pivottia 4sharesta ja otin ruksit pois niistä että hyväksyn tämän ohjelman. Nyt ei voi laittaa hymiöitä mesessä kun tulee nuo surkeet hymiöt aina tielle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mesettäjäX kirjoitti:

Heips,
tässä mietiskelen mikähän mahtaa olla syynä, kun mukavat, veikeät, liikkuvat hymiöt ei toimi kaverini mesessä. Kaverilla on käyttöjärjestelmänä windows 7 ja itselläni XP, mut mese on sama Windows live messenger. Johtuuko se käyttöjärjestelmästä vai puuttuuko kaverin koneesta jokin ohjelma?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu