Läppärin näyttö

Moi! Oon tässä katellut läppäreitä, aattelin ostaa uuden jouluksi. Löysin hyvältä vaikuttavan läppärin jossa oli 14 tuuman näyttö ja mietin tässä että onko tuo 14 tuuman näyttö hyvän kokoinen ihan perus nettisurffailuun,pelailuun ja satunnaisten leffojen katseluun
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

14 tuumaa ei tuota pelkästään ratkaise. Näytön resoluutio on myös tärkeä. Graffapiiri on tärkeä. Prossukin vaikuttaa. Liitäntöjä pitää olla.

Ja ainahan voit pistää ulkoisen näytön kiinni läppäriisi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


läppäri aloittelija kirjoitti:

Moi! Oon tässä katellut läppäreitä, aattelin ostaa uuden jouluksi. Löysin hyvältä vaikuttavan läppärin jossa oli 14 tuuman näyttö ja mietin tässä että onko tuo 14 tuuman näyttö hyvän kokoinen ihan perus nettisurffailuun,pelailuun ja satunnaisten leffojen katseluun

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu