Ketä hittoa te oikeen olette ja oletteko ihan sekoja hemmetti soikoon?????
Annikan fanit tänne!
Kerro miks
6114
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
annika ulos! HETI
Aivan hirvee ämmä, naurovaan kun sai valita Janican. Onneksi Janica laardipillu jaksoi hyvin. Annika on mielisairas psykopaatti.
Ei näy täällä Annikan faneja, ei taida olla sillä kun venäläisiä faneja, ja ne taas ei osaa suomee...
Niimpä, kehtas nauraa julmana, kun kerto muille, että sai valita itte Janican tilalleen!
´´Ei näy täällä Annikan faneja, ei taida olla sillä kun venäläisiä faneja,´´
kummankohan maan puolella Annika on Suomi-Venäjä lätkämatsissa??? mää veikkaan että Venäjän puolella!
http://www.youtube.com/watch?v=d8h9kVciIsA
Venäjää veikkaan minäkin! Taitaa Annikan veressä virrata niin paljon venäläisverta, että siitä johtuu sen julmuus, kateus, vihaisuus ja pahansuopaisuus..
Annika ulos. Taidan alkaa itsekin uskomaan pikkuhiljaa, että oikealla äänestystuloksella olisi jotain väliä. Se tippuu minkä tuotanto on päättänyt. Ei toi akka voisi muuten viikosta toiseen äänestyksessä pärjätä.