TÄHDENLENTOJA!!!!

MITÄHÄN NIIDEN PERÄSSÄ ON TULOSSA,ONKO TÄMÄ ALKUSOITTOA TULEVALLE.....!!!
13346
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Ootellaan vaikka tulis vanhoja akkoja hameet korvissä . ei toivottuja olis vasemmistolaisia lisää.heitä on jo aivan liikaa maailmassa.

Äänestä

Niin kyllä noita meteoriittejä ja komeettoja on nyt tulossa aika paljon, viime viikon löytö muka uusi, tästä tiesivät jo 100v sitten ja osasivat laskea että lentoradat leikkaa noin v 2016. Lisäksi on muutama muut isompi, niin iso että jos osuu on peli selvä, ennen v 2040. Kaikkia ei tuoda esille, mutta tähtitieteilijöiden parissa asiasta on tietoa. Tiedottamisen ymmärrän, turhaan lisätä paniikkia, kun asialle ei nykyteknologian keinoin ole mitään tehtävissä. Lisäksi nuo pari kometan poikasta jotka osuvat maan kiertoradalle 2030-40 välisenä aikan, ovat niin isoja että osui mihin paikkaan vaan maapallolla, on peli ihan selvä. Tuo joka on leikkauslinjalla 2016 taasen on vain alle 100m halkaisijaltaan, mutta valtamereen osuessaan aiheuttaa miljoonien kuoleman, hyökyaalto on siksi massiivinen ja tekee tuhoa ympäri maapalloa. Jos nyt kympin uutisissa kerrottaisiin "uutisena" että v 2016 osuu maahan sellainen ja sellainen, on nämä Kreikan uutiset pieniä kyläakkojen juoruja siihen verrattuna. Ihmiset alkaisivat elää kuin viimeistä päivää,,, Tutkikaa tätä juttua tuolta, Nasan sivulta tai vaikka Ursan sivulta saatte oikeaa tietoa ennen kuin alatte komentoimaan.

Äänestä
  • Jehovan todistajat ovat tienneet tuon pitempään,kun 100v,he taas kuulivat tarinan juutalaisveljeskunnalta nimeltään Mossad..Kaikki tämä johtuu Jumalan laiskuudesta koska alkoi seitemäntenäpäivänä lepäilemään unohtu meteoriitit.

    Äänestä

pitkäaikaistyöttömältä(valovuosia kortistossa) kysyy päällikkö jaska (kun henkilöllä pakollinen vuotuinen ilmoittautuminen)
"Oletko työtön vai humanoidi" ?
jos henkilö vastaa "humanoidi "voidaa korvaus evätä koska sitä maksetaan vain
maapallon asukkaille.(samalla ohjataan sossuun jos sossu maksaa humanoideille eli valtio siirtää vastuun kunnalle)
jos vastaa työtön jatketaan kyselyä "paljonko teet pimeitä töitä" kun sinulla omaisuutta ja autoja ym mammonaa...
(jos em. ilmoittautuu tullen polkupyörällä, huonossa vaatetuksessa ,haisee lialta kariekselta ei hieltä ei kysytä mitään pimeistä töistä)

Äänestä

mikähän tämä säästöideanjuttu tänne kuului, ilmeisesti päässyt avohoitoon!

Äänestä

joku oli ilmeisesti täräyttänyt sille taivaan merkit!! tähtiä näyi vielä unissaankin

Äänestä

juupajuu saas nährä millon tippuu seuraava satelliitti ja mihin ja millon niitä alakaa tippuun oikeen alvariinsa...tolla korkialla seikkaalee melekone määrä erinäästä romua...eihä ne siälä ikuusesti pysy...

Äänestä

niin tähtitaivaalla on sateelliitin romuja aika paljon, sadoittain, osassa virtalähteenä on pienoisydin reaktoreja, tosin vain muutamissa vanhemmissa. Mutta hankalia ovat jo jysähtää newyorkin keskelle, tosin jos pienikin uhka on, niin varmaan jenkit sen tuhoaa muutoin, niin että putoaa vaikka intiaan, venäjälle, afrikkaan tai johonkin muuhun paikkaan missä se ei mitään haittaa.

Äänestä

Muistin mukaan New yorkin keskelle tais jysähtää 2 kpl korkeaa tornitaloa 11.9.2011 ja taivaalta tais tuho tulla silloinkin.

Äänestä

``Tuomiopäivän komeetta Elenin´´ ohitti maan viime sunnuntaina.Komeetan piti muka aihettaa Maapallolla uskomatonta tuhoa,vaan ohi tuo sujahti.

Äänestä

Nyt on taas saapunut avaruusromua ilmakehään,saas nähä mihin tippuu vai onko jo tippunu ja mihin,että sitä rataa.Alkaa se avaruus olla jo aika täynnä noita poistettuja satelliitteja,jotka sitte tulla tupsahtaa tänne maankamaralle..

Äänestä

niitä voi tippua millon vaan ja mihin vaan..

Äänestä
  • Se tummahipiäinen BENJA ROTH tais olla varsinainen TÄHDENLENTO?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


¤?¤?!!!!!!!¤ kirjoitti:

MITÄHÄN NIIDEN PERÄSSÄ ON TULOSSA,ONKO TÄMÄ ALKUSOITTOA TULEVALLE.....!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu