Sunnuntaina astuu taloon sellainen rattopoika joka pistää naisten päät aivan sekaisin. Tulee kaksikin.Vanhat miesasiakkaat katsoo murhankiilto silmissä, kun morsiamet viedään. Uudet on kaksi viikkoa suojassa. Nimetä ei saa ja sitten lähetetään toinen Norjaan paikalliseen BB:iin. Ja tilalle tulee rattopoika sieltäkin. Mielenkiintoista!
Rattopojat taloon sunnuntaina
kyll on jännää
3286
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Heh sieltä tulee pari viikinkihunksia jotka pistää kaikki kohdulla varustetut ihmiset raskaaksi ja ensi kesänä iltalehdet kilvan näyttää kuvia bb-toukista.
Veikkaan,että Janika tulee saamaan munaa niin että pallit paukkuu.Toivottavasti Suviakin pantais ja isolla.Suvin perään meinaa mahtuu täytettä.Haluaisin nähdä Suvin mustiksena Janikalle,sillein et Suvi ois kännissä.
Kyllä se on Veera joka reitensä ensiksi levittää. Annikakin antaisi, mutta ei taida olla enää silloin talossa. Vanhat rouvat katsoo ensin syrjästä, mutta niin iskee kutka niihinkin ja häpyhuulet venyy. Terhi ei anna eikä kai Tanjakaan. Stefan puhuu ruottia ja voivottelee ja nuuski piilottamiaan Aman kalsareita.