Rc-blogi, aikas uusi. (11.9.11)

Niin että haluaisin hieman näkyvyyttä blogilleni. Se on vielä vaiheessa, näin talvella se liittyy enemmän autoiluun (tourinkiin, myöhemmin mahdollisesti myös stadiumtruckilla bäshäilyyn), mutta kesällä takuulla tulee mukaan taas lennokit, kun on parempi keli lentää. Mutta siis kommentoida saa, se on jopa suotavaa. Mielellään ei täytetä kumminkaan millään ihan turhalla/törkeällä haukkumisella. Toki pitää sanoa jos jokin ei miellytä, mutta kunhan sitten puhutaan siististi. Sinne lisäilen kuvia aina kun mahdollista, videoitakin ois tarkotus joskus laittaa.

4

234

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • emmä tiiä

      mitä rc autoilua sä harrastat

    • No touring on tällä hetkellä, kun hommaan uuden moottorin nii sitten kanssa krossia. Ja siis lennokkeja myös. Aktiivisuus vaihtelee hieman rahatilanteen ja osien kestävyyden mukaan. :DD Mutta pyrin viikottain sinne jotain laittamaan.

    • Nyt tulikin muutos edelliseen. Tässä alkokin driftingin aikakausi. :D

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Muuttaisitko kaivattusi luokse

      heti asumaan? 🛒
      Ikävä
      100
      822
    2. Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL

      Martina on kasvattanut fiksun tyttären.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      361
      770
    3. Mä olen tosi

      Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui
      Ikävä
      38
      589
    4. Samassa kylässä asuu yks mies...

      Jota en voi sietää... yök!
      Ikävä
      64
      570
    5. Sanotaan se sitten tässä

      Rakastan sua mies varmaan.
      Ikävä
      30
      556
    6. Olet kuin minä

      Jännä huomata tämä kerta toisensa jälkeen eikö ❤️
      Ikävä
      46
      550
    7. Mitä odotat kohtaamiselta?

      Niin, otsikossa kysymys.
      Ikävä
      66
      536
    8. Omituiset kuntayhtymän vieraat festareilla

      Mitähän Pekka Iivari teki kuntayhtymän vieraana festareilla? Harvemmin tällaiset tilaisuudet ovat ns. avec- tyyppisiä ei
      Kemijärvi
      48
      527
    9. Jos se onkin niin

      Että me molemmat kaivataan toisiamme. Odotetaan sitä näkemistä. Ollaan mustasukkaisia ja mietitään, että kenen kanssa se
      Ikävä
      27
      522
    10. En minä tule koskaan ottamaan sinuun yhteyttä

      Että siinä ole vaan rauhassa ilman minua koko loppuelämäsi ajan.
      Ikävä
      25
      520
    Aihe