Tampereen Hallilassa (lähellä Hervantaa) vapautuisi marras-joulukuussa huone kimppakämpästä!
Kämppä sijaitsee tilavassa kerrostaloneliössä ( 2 x wc:tä & parveke, sekä luonnolisesti myös keittiö) rauhallisella ja mukavalla alueella.
Bussiyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja kauppa löytyy lyhyen kävelymatkan päästä.
Kämppiksiksesi saisit kaksi nuorta aikuista (mies ja nainen), sekä kissan ja koiran. Molemmat eläimet ovat ystävällisiä ja tulevat toisten elukoitten kanssa toimeen. Eli sinullakin voisi hyvin olla lemmikki, tai miksei useampiakin. :-)
Olemme huumorintajuisia, ''normaaleja'' ihmiseliöitä, ja samaa toivomme toki sinultakin! :-)
Olisi hienoa, jos kämppiksen kanssa voisi myös tutustua siinä määrin, että keittiössä törmätessä ei tulisi vain moikattua, vaan kenties ihan juteltuakin. ;-) Toki jokaiselle suodaan oma rauha, mutta toivomme, ettet olisi aivan ''tuppisuuna''.
Vuokra (sisältää veden) on noin 260e /kk. Mahdollisuus autopaikkaan löytyy.
Kerrostalon alakerrassa on sauna sekä ilmainen pesutupa.
Kysele ihmeessä lisää! (=
[email protected]
TRE Huone vapaana kimppakämpässä :-)
lauraaaae
2
214
Vastaukset
- Eiirrr
Onko kämppäkaveri jo löytynyt?
- lauraaaae
Ei ole vielä, laita ihmeessä mailia !
[email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986138KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3495607Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei522649Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521042066Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071768- 1241717
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191613Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1801267- 731187
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään33998