Onko Karamboassa mahdollisuus purjelautailuun?

Onko siis Riu Karamboassa mahdollisuus jotain urheiluja kokeilla.. laitesukellusta, purjelautailua, kanoottia..
2326
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

On purjelautailua ja surffausta ilmasurffausta,laitesukellusta ei ole (kovat aallot)

Sairaan mukava paikka kaikenkaikkiaan,muista aurinkorasva-

Äänestä

Voit hienosti harrastaa näitä lajeja, mutta ensikertalaisena älä edes haaveile aloittavasi harrastusta Kap Verdellä. Jos takanasi on vuosien kokemus ja käsissä ruista, niin pääset nauttimaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anna-a kirjoitti:

Onko siis Riu Karamboassa mahdollisuus jotain urheiluja kokeilla.. laitesukellusta, purjelautailua, kanoottia..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu