g4s bulldog

sattuuko kukaan tietämään onko tämä g4s bulldog järjestelmä olemassa vielä! minulla mokoma laite eteisessä ja piipittää?
1191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kai se on olemassa jos se sulla siellä eteisessä piipittää?
Voi olla akkuvika tms. Vedä piuhat irti tai soita G4S:lle ja pyydä asentaja käymään katsomaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuun kohta hulluksi kirjoitti:

sattuuko kukaan tietämään onko tämä g4s bulldog järjestelmä olemassa vielä! minulla mokoma laite eteisessä ja piipittää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu