Ac Milan-Rooma maaliskuussa 2012

sr

Nyt kaivataan tietoa Milan Pointin kautta hankituista lipuista. Toimiiko ja miten? Jossain palstalla keskusteltiin, että jos et hae lippuasi ajoissa, voit saada paikan huonommalta paikalta mistä maksoit. Tai huonoimmassa tapauksessa jäädä ilman lippuasi. Eli onko käytäntönä "nopeat elävät"? Ei haluaisi haaskata rahojaan turhaan, mutta silti olisi hyvä olla varmuus lippujen saannista. Joukkueen omilla sivuilla liput tulevat niin myöhään myyntiin että siihen asti ei uskalla luottaa. Ja sitten on tietysti ne välistä vetävät lippukaupat netissä.. aika suolaisia hintoja pyydetään hattuhyllyn paikoista. Saako Suomesta noita lippuja minkään firman kautta?

Kiitos ja kumarrus.

1

1336

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sr

      niin ja sehän piti myös kysyä että onko Milan pointin hinnat millaiset? Sivuilta ei saa lippujen hintatietoja kuin vasta ostovaiheessa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      126
      5676
    2. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      98
      4876
    3. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      140
      4834
    4. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      395
      2459
    5. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      131
      2380
    6. Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää

      Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv
      Maailman menoa
      4
      2032
    7. 115
      1975
    8. Sulla on mies

      Aivan liikaa naisia.
      Ikävä
      256
      1637
    9. 383
      1397
    10. Pääsit koskettamaan

      Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.
      Ikävä
      60
      1243
    Aihe