Nyt kaivataan tietoa Milan Pointin kautta hankituista lipuista. Toimiiko ja miten? Jossain palstalla keskusteltiin, että jos et hae lippuasi ajoissa, voit saada paikan huonommalta paikalta mistä maksoit. Tai huonoimmassa tapauksessa jäädä ilman lippuasi. Eli onko käytäntönä "nopeat elävät"? Ei haluaisi haaskata rahojaan turhaan, mutta silti olisi hyvä olla varmuus lippujen saannista. Joukkueen omilla sivuilla liput tulevat niin myöhään myyntiin että siihen asti ei uskalla luottaa. Ja sitten on tietysti ne välistä vetävät lippukaupat netissä.. aika suolaisia hintoja pyydetään hattuhyllyn paikoista. Saako Suomesta noita lippuja minkään firman kautta?
Kiitos ja kumarrus.
Ac Milan-Rooma maaliskuussa 2012
sr
1
1369
Vastaukset
- sr
niin ja sehän piti myös kysyä että onko Milan pointin hinnat millaiset? Sivuilta ei saa lippujen hintatietoja kuin vasta ostovaiheessa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1196206Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto625141SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun684273SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt1023864Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost123621Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1203178SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het522546Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352499Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat672242Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku01750