Pitäisi saada joku max 200€ paketti jossa 2 pientä kaiutinta ja asiallinen subbari setti.
Tuota settiä ei neämmä enää ole myynnissä ja uutta vastaavaa ei löydy.
kaiuttimen johdot pitää voida kohtuu helpolla olla jatkettavissa 2-3m .
Setti tulee kiinni tietokoneen 3.5mm korvakuulokelähtöön.
Mistä semmoisen paketin löytää josta lähtee ääntä aika hyvin eli ei 40€ rimpuloita 3" subbari elementillä.
Logitech Z-2300 mistä tai vastaava?
5
444
Vastaukset 5
- No joo
Sinuna sijoittaisin ennemmin rahat aktiivikaiutinpariin, tuollakin rahalla saa jo ihan ok tasoisen parin. Nuo 2 1 "paketit" ovat usein täyttä kuraa.
- AinaSama
Totta, mutta aktiivikaiuttimissa joudut aina räpläillä virtakytkimiä käytön jälkeen jos haluat että ne pysyvät kunnossa.
- Maik88
Minulla olisi myynnissä vähän käytetty Z-2300 setti. Ei ole ollu tarvetta käyttää. Pistä viestiä jos vielä kiinnostaa.
- jonzz94
Olisiki myytävänä vielä, ja mistäpäin mahtaa kyseiset Z-2300 setti olla?
- Iliman muuta
Audio Pro Addon One aktiivikaiuttimia suosittelisin, näihin saa liitettyä minkä tahansa aktiivisubbarinkin kaveriksi. Parihinta oli parhaimmillaan 159 €. Oikeasti saa "pikku" rahalle yllättävän hyvää vastinetta. Osta vaikkapa nuo ämyrit ja katsele käytettyä subbaria huutonetistä, sitten kun budjettia siihen on.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1051699
- 721284
- 901252
Jasmin vauhdissa
Kyllä pitää Jassulla kiirettä, kun yhtenään menoa mun äidin, isäpuolen ja Markon kanssa Ossianin ollessa tietysti sulois2801043- 47971
- 95939
- 83835
- 50802
- 55763
- 48755