batman arkham city

sain tänään batman arkham cityn ja alle tunnin pelaamisen perusteella kysessä on tosi hyvä peli ainakin yhtä hyvä kuin eka osa. suosittelen hommaamaan pelin jos tykkäsi ekasta osasta minusta kyseessä on parhain batman peli tähän mennessä.
4177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

voiko siinä mennä minne vaan koko kaupungissa

Äänestä
  • voi liikkua vapaasti mutta ei kaupungissa vaan vankila kylässä. tilaa on. vankilakylä on niinkuin muurien sisälle rakennettu taloja ja siellä on vankeja

    Äänestä

tosi hyvä ja laadukas batman peli.Mutta minun mielestä vähän liian lyhyt päätarina kun ensin jokeri kuolee mutta sitten olisi ollut kiva jos olisi jatkunut sillä että two face olisi päätehtävänä,ehkä sitten ensi pelissä käy niin. HYVÄ PELI MUUTEN KANNATTAA OSTAA.

Äänestä
  • LUOTTAKAA MINUUN PELIHERRAAN MINÄ TIEDÄN

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


finsman kirjoitti:

sain tänään batman arkham cityn ja alle tunnin pelaamisen perusteella kysessä on tosi hyvä peli ainakin yhtä hyvä kuin eka osa. suosittelen hommaamaan pelin jos tykkäsi ekasta osasta minusta kyseessä on parhain batman peli tähän mennessä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu