Puerto Ricoon

Ketään lähdös puerto ricoon 26.10 ? :)
2249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei oo. Koin sen aikoinaan pelkäksi turisteille rakennetuksi hotellimereksi. Tykkään enemmän aidoista espanjalaiskaupungeista. Hyvää lomaa silti!

Äänestä

Prinkka! Katsopa siellä hotellissa ympäriinsä. Kun näet yksin kulkevan naisen tai miehen, mene juttelemaan. Sano, että olis kivempi kävellä ympäriinsä jonkun kanssa kuin yksin. Kysy mistä se toinen tykkää, mitä haluaa nähdä, mihin mennä, mitä tykkää tehdä iltaisin.
Lykkyä tykö, et ole ainoa yksin matkalla.
On kehitteillä jotain tällä alueella, mutta on valmis vasta joulukuussa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


prinkka kirjoitti:

Ketään lähdös puerto ricoon 26.10 ? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu