Niin kelasin vaa et voisitteko seurustella sellassen muijankaa kel on pituutta noin 170cm ja painaa 59kg....ja on ihan nätti?
Voisitteko?
--------------------
13179
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Miksi ei? Jos luonne on kohdallaan niin kyllä. Et ole ylipainoinen ainakaan ja muutenkin nätti. Mut se tosiaan riippuu siitä sun luonteesta.. Jos oot joku vittumainen lissu niin ei kiitos . Jos ihan järkevä ja viisas niin kyllä.
Kyllä.
En oo mikää lissu ihan normi :)
Ja muutenki muodot on ihan kohillaa....mun mielest aineki...:)
Kylläkyllä! :)
toki
itehä kanssa oon saman pitunen ja painan sen 58kg. mikäs tässä on vikana, ihan normaalipainosta ja silleen, pittää vaan olla sit tarpeeks pitkä poika :_D
miks tarpeeks mitkä poika? ;o
Kyllä.
Todellaki.. Ite oon 170cm ja 54kg poika ja ikää on 15 (koht16)
Jos oot luonteeltas kiva ni KYLLÄ :) onks sul facebook
Joo on mul face :) voithan sä toki kertoo sun nimes,ni lisään :)
Vit*u mitä paskaa...
"Niin kelasin vaa et voisitteko seurustella sellassen muijankaa kel on pituutta noin 170cm ja painaa 59kg....ja on ihan nätti?"
- kertoo aika hel*etin paljon ihmisestä.. DEMILISSU VITTUU TÄÄLTÄ!
Miks heti aletaa haukkuu ja dissaa, jos joku laihempi kysyy voitaisko sen kaa seurustella? Jos tulee Maarit 170/80kg, nii kaikki hymyillen vastaa sen kysymyksee. Entä tällä tyypillä? Oletetaa heti et se on joku pissaliisa ja nauretaa sille, ku se kysyy tommosia kysymyksiä.
Kertokaa mulle, en ymmärrä.