Janicalla on kunnollinen päivätyö (kirjanpitäjä) eli ei ole sossupummi kuten useimmat bb-asukit. Lisäksi hänen puheäänensä on miellyttävän pehmeä. Eikä kiukuttele.
Rupesin tykkäämään Janicasta
Newbornn
555
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
niipä! janica on just fiksu ja osaa käyttäytyy. parasta janicassa on kuitenki se että hän laittaa aina muut etusijalle. hän ajattelee aina ensimmäisenä lapsiaan ja lähimmäisiään. eikä hän myöskään ole mikään pinnallinen pimu jolle pääasia on hyvä ulkonäkö eikä muulla väliä. janica on myös sivistynyt sekä ennenkaikkea siveellinen. janicassa on kaikki mitä naisessa etsin!
Jes, ihanaa lukee positiivista Janicasta!:) Samaa mieltä oon, mitä ootte kirjottaneet!
ennen kaikkea "siveellinen" ja "laittaa lapset eelle". Siveelliset harrastaa talossa seksiä ja tunkee helmiä piirakkaansa, josta sitten kaikkie nähden niitä ronkkii pois. Samoin miettii lapsiaan sekstatessaan.
Ja on tosi pinnallinen. Ei voi olla muuta kuin pinnallinen ulkonäköön tuijottaja, jos on strippari. Jos ei tuijottais ulkonäköä, ois sekstaillut kyllä esim. Stefaninkin kaa. Miksei oo sitä yrittänyt kaataa sänkyyn, kun on kerran niin nymfo?
Mitä sä oikeen selität?? Ei Janica todellakaan ole harrastanut seksiä eikä mitään helmiä. Mitä sä tuut tänne jauhaa jostai piirakasta ja helmistä?
Siis vihjaatko sä tolla jutulla et Janica ois muka tunkenut helmiä vaginaansa? Tuosta voisi nostaa kunnianloukkus syytteen.
Olet todella sairas kun edes puhut tuollaista.
Lisäksi Janica on halpa kännilo*tto joka on menettänyt kasvonsa, sekä huono äiti joka ei ajattele lapsiaan ollenkaan kun nolaa itseään talossa.