Säälittävä uhmaikäisen tasolla oleva teiniäiti. Joka julkisesti talossa on myöntänyt olevansa rasisti ja hänen sukunsa kanssa. 23.10.2011. aamuyöllä hänen synttäreillään paljasti 24/7 lähetyksessä miten hän VIHAA KAIKKIA ULKOMAALAISIA! JA VIHASI JOPA SALARIA! koska hän on joutunut kolmesti ulkomaalaisten raiskaamiksi!
IHMETTELEN todella suuresti miksi tuotanto ei ole poistanut Terhiä talosta. Tänäänäkin aamulla herätessään, hän teki käsillään natzitervehdyksiä. Huh huh.
Todella "hienon" kuvan antaa tuollainen mielenterveyspotilas esim. Norjan BB:n seuraajille jne.
Pakostakin hänet tänään poistetaan, mutta olisi saanut tapahtua jo useampi viikko sitten kun kertoi natzi sympatioistaan ja ulkomaalaisvihastaan, konntaili, raivosi ja märisi pitkin lattioita kun oli tupakit loppunut!
KOTIA PARANTUMAAN TERHI!
RASISTI ULOS 23.10.2011
4
157
Vastaukset
- PunainenTre
Entäs jos tuotanto haluaa verenhimoisia totaalista sosiaalipornoa? Niin silloinhan hän EI lähde talosta. Jos katsojat todella päättävät hänen kohtalosta, niin salettiin lähtee. Kyllä lähtee.
- ei janicalle
möki vihaa salaria. natsit on ihan ok. janica se rasisti on
- Zeredeus
Juu, on se kauhiaa jos käpälä heilahtaa natsitervehdykseen, sillä ei ole väliä kuinka kännissä noi ääliöt siellä vaihtaa sukupuolitautejaan.
Asiasta kolmanteen, joko olette bonganneet sen miehestä naiseksi transsukupuolisen? Ei hassumman näköinen.... - ramiz1
haist huilu, tähän on suomen bb ei pitäis olla mitään värivammasii tuollakaan ja olen hullu suomalainen natzi!!!!!!!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 938028
- 403852
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘1021906- 241310
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html321143Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,311079Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia11865Rakastuminenhan on psykoosi
Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk53847Olisinko mä voinut käsittää sut väärin
Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt31812Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v27762