myrrayn perä rikki uusi hakusessa mutta misttä

sattuisko kukaan tietämään mistä voisi löytää myrray merkkiseen ajettavaan leikkuriin perää\vaihdelaatikkoa
2379
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Googleta:murray transmission, niin on vara valita. Ebay:sta saattaa löytä ja paikalliset pienkonepurkaamot mutta ne varmaan ovat jo "valmiiksi ajettuja"

Onnea!

Äänestä
Aloittaja

en oo kyl kauhestti perehtynyt tohon E miten toimii ja misähän päin ees on noita pienkonepurkaamoita ei tietääkseen ainakaan uudellamaalla...?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pasi_v81 kirjoitti:

sattuisko kukaan tietämään mistä voisi löytää myrray merkkiseen ajettavaan leikkuriin perää\vaihdelaatikkoa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu