Kokkareinen valkovuoto

Onkohan tälle vaivalle mitään tehtävissä. Tai no ei varsinaisesti kokkareista kai ole mut sen verran runsasta näyttäis olevan et housuissa aina hirveet kovat kokkareet. Näin paha ei oo kyllä ennen ollut, tossa loppukesästä mulle määrättiin estrogeenilaastarit erinäisten vaivojen takia kun muun muassa menetin ruokahaluni ja vissiin sen jälkeen tää on alkanut, syön myös e-pillereitä. En tiedä mitä iloa noista laastareista nyt pitäis olla. Ja naama on koko ajan ihan rasvainen ja tuntuu et finnejäkin tulee herkemmin. Ikää siis mulla 29v. Ja eikö noiden laastareiden luulisi lisäävän seksuaalista halukkuutta? Mulla on halut menneet ihan kokonaan, vaikka en mikään yli-innokas oo aikaisemminkaan ollut noissa hommissa. Ennen siis söin mielialalääkkeitä ja silloin nyt halut ei oo välttämättä ihan normaalit, niiden lopettamisen jälkeen ensin oli kummallisen paljon haluja mut sitte ne katosi ihan kokonaan. Voi tietty johtua sairastelusta ja masentuneisuudestakin mut mun mielestä ne on noiden laastareiden jälkeen kadonneet.
3240
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mulla oli joskus pöksyissä tuollaista, mutta se olikin sitten ihan vaan hiivatulehdusta..

Äänestä

No siis mulla oli kyllä sairastelun ja antibioottikuurin jälkeen ilmeisesti hiivatulehdusta kun oli niin älytön kutinakin mut meni itsestään ohi. Ja on siis ollut ennenkin ja aina on mukana ollut myös kutina. Voikohan se ilmetä ilman kutinaakin?

Äänestä

Juu mulla ei ollut silleen kutinaa, vaan pelkästään "kokkareita pöksyissä" :P
Voithan kokeilla kuurin ja näet helpottaako?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kimpsukka kirjoitti:

Onkohan tälle vaivalle mitään tehtävissä. Tai no ei varsinaisesti kokkareista kai ole mut sen verran runsasta näyttäis olevan et housuissa aina hirveet kovat kokkareet. Näin paha ei oo kyllä ennen ollut, tossa loppukesästä mulle määrättiin estrogeenilaastarit erinäisten vaivojen takia kun muun muassa menetin ruokahaluni ja vissiin sen jälkeen tää on alkanut, syön myös e-pillereitä. En tiedä mitä iloa noista laastareista nyt pitäis olla. Ja naama on koko ajan ihan rasvainen ja tuntuu et finnejäkin tulee herkemmin. Ikää siis mulla 29v. Ja eikö noiden laastareiden luulisi lisäävän seksuaalista halukkuutta? Mulla on halut menneet ihan kokonaan, vaikka en mikään yli-innokas oo aikaisemminkaan ollut noissa hommissa. Ennen siis söin mielialalääkkeitä ja silloin nyt halut ei oo välttämättä ihan normaalit, niiden lopettamisen jälkeen ensin oli kummallisen paljon haluja mut sitte ne katosi ihan kokonaan. Voi tietty johtua sairastelusta ja masentuneisuudestakin mut mun mielestä ne on noiden laastareiden jälkeen kadonneet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu