vanhene koskaan. Murhat on jo vanhoja.
Henkirikokset palsta ei...
Tutkintalinja.1
1488
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Vanhoja muttei vanhene koskaan rikosnimikkeenä.
Tuomio tulee, varmasti!
Nilssi vaa irvailee täällä, niin kun hänen ihailija kerhonsa.
Ei lain tavoitettavissa jörrikkä, lisäksi syyttelee viattomia.
Heh heh he. Nyt poltan Nortin.
Älä Nisse paljoo polta, keuhkotauti tulee, jää tiilenpäät lukemata.
Suu pitkä KAKKU oottaa, kunhan aika kypsä, lähenee hissuksee. ?
Onks teillä Nilsin lynkkaajaporukalla koskaan käynyt mielessä, että mitäs jos Nils onkin syytön? Miltä teidän juttunne sitten kuulostaisi?
Veikkaanpa, että on käynyt mielessä mutta samoin kuin kaikilla koulu- ja muilla kiusaajilla teillä on omasta mielestänne hyvä syy ja täysi oikeus vaikka ajaa joku henkilö, josta ette pidä, itsemurhaan. Ette katuisi koska kuvittelette olevanne aina oikeassa ja maailman napoja.
Pitäisköhän laittaa jollekin toimittajalla vinkki erinomaisesta nettikiusausesimerkistä? Tässä olisi jo mahdollista tutkia kiusaamista ihan liveä, reaaliaikaisesti. Nimesikin, Hessu, tiedetään.
OON yksi monista, ei kuitenkaa toi "tiedetää", mut näkyy täällä senkin niminen kirjoittelevan, ollaa vaa ihan asia_linjalla, itse oppineita salkkaripolliiseja.
Elkee työ ottako liian vakavasti, syytönhän oon ja sipulipussin ostin heti kun pääsin vappaaksi ja punaista Norttia kartongin. Lähenkin taas tupakille tuohon pihalle. Bodomilla käyn polkupyöräilemässä päivittäin. Kunnosta pittää pitää huolta :D
Lain koura oooon piiiiitkä
jos jää kiinni ja juttu tuomitaan tapoksi niin pääsee kuin koira veräjästä 10 vuoden jälkeen
Väärin. Eli jos jäisi kiinni, uudelleen ja teko katsottaisiin tapoksi, ei saisi tuomiota olleskaan koska tappo on vanhentunut aika pieruja sitten.
W.K.T
Nisseen känty tääki alotus
hei haloo
haiseeeee ja pahasti
oon mä tappanukki ainaskin kolme
vn tappoja o
Siitä on niin kauan, että muistaneeko syyllinen enää itsekään tekoansa.
Muistin eilen. Tänään unohdin.
Sytyttää uuden nortin kuin vanhan filtterin.
Huomenna kaikki toisin ja sipulit punnitaan,
oi alkoi syyttömyyskorvaukset, pankissa munimaan :D