Onko kokemuksia Fuerteventurasta? Ollaan lähdössä nyt syksyllä. Millainen paikka Jandia? Suositteleeko kukaan?
Fuerteventura
4
970
Vastaukset
- Naturistipari eteläS
Se on aivan ihana paikka. Kunhan muistat että koko rantaalue on myös nudistiranta, elikkä siellä on sekä tekstiilikansa että naturismi samalla rannalla.
Rantaa riittää mutta tuulista siellä on aina. Suosittelen että vuokraat rantatuoleja koska silloin olet vähän ylempää hiekasta eikä niinkään tulee hiekkaa naamaan.
Ei kun sinne ja vaatteet pois.- Sama,.
Katso ja ihastu. Tässä on rentoa meininki.
http://webwarper.net/ww/xhamster.com/movies/839738/nude_on_the_beach_of_fuerteventura.html
- Lomamielellä
Kiitos tiedoista! Viihdymmekin paremmin nakuina. Mikä hotelli olis hyvä? Onko teillä joku suosikki? Alkaa jo matkakuume nousta.
- Eikun sinne !!!!
Taitaa jo loma olla ohi mutta tämä hotelli on meille erinomainen.
http://www.aurinkomatkat.fi/kanariansaaret/jandia-fuerteventura
Elikkä Igramar Morro Jable.
Se sijaitsee aivan itä päässä ja on noin 50m rannasta. Siellä rannalla vaan vatteet reppuun ja patikoitte pitkin rantoja tai jäätte paikalle ja nautitte auringosta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita
Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko2613175Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.741244- 661173
Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra180978Odotettu tulos Taivalvaaran hiihtokeskuksen osalta
"MCS Finland Oy on ilmoittanut Taivalkosken kunnalle 30.4.2026, että se irtisanoo Taivalkosken kunnan ja MCS Finland Oy:47876- 60829
- 47809
- 45732
- 40721
- 39688