Teeriharjulle...

Tänäänpä taidan mennä Teeriharjulle. Orkestereista ei ainakaan ole kiinni, hyvät on, mutta miten lie tanssijoiden kanssa... No, riittää että löytyy yks tai kaks hyvää ! :)
4291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onko menijöitä 19.11. Teeriharjulle? Käykö siellä väkeä myös pääkaupunkiseudulta?

Äänestä
  • Korjaus, siis 18.11. perjantaina

    Äänestä

  • Mennäkkö? kirjoitti:

    Korjaus, siis 18.11. perjantaina

    JUu minä olin kans jo toinenkerta k.o. paikassa
    loistavat kaks orkesterii ja monia tuttuja PKS alueelta

    Onneks oli muutama hyvä lounaisuomestakin uusia
    tanssinaisia..
    varsinkin jäi mileen illan tähti. eräs loimaaltapäin
    nimi jo unhoittui.

    Eipä tanssinjanoa näkynyt,, ehkä kaljalla sammutettu :-)

    Äänestä

Aloittaja

:D Tanssinjanoa ei järin sammuteta kaljalla! Mutta ei tosiaan näkynyt. Lähdimme sitten porukalla Korpilampea testaamaan. Ihan ok tanssit oli sillä kertaa sielläkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_8171891 kirjoitti:

Tänäänpä taidan mennä Teeriharjulle. Orkestereista ei ainakaan ole kiinni, hyvät on, mutta miten lie tanssijoiden kanssa... No, riittää että löytyy yks tai kaks hyvää ! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu