Kuivurit ??

Mitähän mieltä täällä ollaan eri kuivurimerkeistä, oisko se Antti vai Arska vai Mepuko paree valinta ? Jonkinlainen kuivuri täytyis kumminkin laittaa , eikä ole tullut oikein kyseiseen asiaan perehdyttyä.
11764
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Lähinnä kait kauppapoliittinen juttu tuo kuivurimerkki, samat periaatteet pitkälti toiminnan suhteen.

Mulla itsellä on käytettynä ostettu Jaakko kuivuri, jolla lienee jotain (?) tekoa nykyisen Antin kanssa, hinta kuitenkin ratkaisi, kun vähän käytetty Jaakko oli kaupan, ostin sen.

Vaan sen neuvon nyt kyllä antaisin ihan omana kokemuksena, että kannattaa käydä muutamilla tiloilla katsomassa kuivureita ja vertailla sitten käyttäjien kokemuksien ja omien havaintojen perusteella. Se tilanne ja paljon muutakin aukenee paremmin, kun näkee käytännössä paikan päällä kuivurin. Itse kävin katsomassa n. 10 kuivuria maakunnassa ja oppia tuli paljon, eikä lisä katsominen olisi ollut lainkaan pahasta.

Isännät ovat yllättävän kekseliäitä ja pyörää ei kannata alkaa keksimään uudestaan, valmiita ideoita kannattaa hyödyntää!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


AnttiArskaMepu kirjoitti:

Mitähän mieltä täällä ollaan eri kuivurimerkeistä, oisko se Antti vai Arska vai Mepuko paree valinta ? Jonkinlainen kuivuri täytyis kumminkin laittaa , eikä ole tullut oikein kyseiseen asiaan perehdyttyä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu