Kuulkaa hei mulla on ongelma tai en mä tiedä. Mut kun mun päässää pyörii vaan nää muutama ajatus: tikannokka ja naapurin oven narina. Onko musta tulossa lesbo tai silleen. Mistä tää voi johtuu? Itte aattelin et oisko bissessä nykysin jotain lisäainetta? Onks jollain muulla ollu samanlaista kokemusta?
Mä vaan
Ongelmallinen
11270
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Mul kans samaa ongelmaa. ne kuvas mun pään sairaalas ja sano että on jotain pikkuaivoatrofii siel takalohkos, on yleistä alkoholisteil.
No mä sanoin et mä en mikään alkoholisti oo ja joka tapaukses siel isoaivois ei kait näkyny mitään.
Kiva kuulla et jollain toiselkin samaa ongelmaa. Mut miten pääsis irti noista ajatuksista jotka pyörii mun pääs. Ois kiva kuulla. Mitä mun pitäis tehdä? Haluaisin olla kuin muutkin sillei väleissä kaikkien kans ja sillei.
Ymmärrän yskän. Lesbous on paha juttu, onkohan siihen mitään lääkkeitä?
Ja sitten mua vielä ahistaa kun mulla on voordissa niin huonot talvirenkaat, ettei niistä tiedä pysyykö tiellä. Ei mulla oo varaa ostaa uusia kun nuo kesäduunit loppu ja kaikki rahat menee kaljaan.
Jätäppä foordi parkkiin ja rupea laittaa kaljaraha jemmaan, on kohta kasassa rengashinta ja kuntokin on parempi.Saaattaa olla ettei ahistelekkaan enää.
Kuten huomaatte ei kannata tänne nettiin kirjoitella kaikkea paskaa. Juttu alkaa elää ihan omaa hallitsematonta elämäänsä. Joten ko. henkilö - lopeta paskan kirjoittelu tänne. Vaikka on perjantain ja bissen otto alkaa tai jatkuu.
Mulle sano yks liikunnan ohjaaja et mun pitäis kokeille parii asentoo. Mä siihen et en mä voi kokeilla asentoo ku mulla ei oo miestä, mulla ei oo Veskuu.
Mut ne oli sellasii et ne voi tehdä yksin.
Hartiaseisontaa, se vie huolet .Ja koobraa, se ryhdistää. Mä en oo vielä aloittanu niitä mut huomenna mä kokeilen.
Mites ootko kokeillu soitella niitä bongo-rumpujas? Et vissiin vähään aikaan. Ei pahalla mutta on se hirveetä kuunneltavaa. Samaa komppia oli biisi sitten mikä tahansa...
Ei kannata mitään bisseä ruveta vetää vaikka on perjantai, kannattaa miettiä huomista, parempi ottaa vissyä ettei tuu haikia huominen.
Latasin pyttyyn ripulia puolilleen :))
Tulihan tota noin kattilallinen