PS3 PC näyttöön

Pitäisi PS3 saada PC näyttöön ja muutama kysymys tuli.

Toimiiko jos laitan USB kuulokkeet (Microsoft LifeChat) PS3 USB paikkaan? En omista kaiuttimia ja näytössäkään ei ole.

Kelpaako HDMI-VDI johdon tilalle adapteri jossa on HDMI ja VDI jutut?
1148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

-Ei kelpaa adapterit yleensä jostakin syystä, puhdas hdmi 1.3A tai 1.4 kaapeli toimii.
-Yleensä kuulokkeet toimii mutta kandee lukee vielä aiheesta.
Täällä on jotain keskusteluja.
http://lmgtfy.com/?q=Microsoft LifeChat PS3

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


:) kirjoitti:

Pitäisi PS3 saada PC näyttöön ja muutama kysymys tuli.

Toimiiko jos laitan USB kuulokkeet (Microsoft LifeChat) PS3 USB paikkaan? En omista kaiuttimia ja näytössäkään ei ole.

Kelpaako HDMI-VDI johdon tilalle adapteri jossa on HDMI ja VDI jutut?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu