OLEN KUULLUT, ETTÄ JOKU ON IMUTTANUT N-GAGE PELEJÄ NETISTÄ. LÖYTYYKÖ NIITÄ NETISTÄ? JOS LÖYTYY NIIN MISTÄ???
ILMAISET N-GAGE PELIT???
15
5063
Vastaukset
- Hiippari
jos n-gage pelejä saa netistä niin se taitaa olla LAITONTA.Osta mieluummin kaupoista.
- Nanttu
Kyllähän niitä netistä saa ja onpa taas kauheeta jos on laitonta.. ei sua kukkaan kiinni saa xD
- lökä
Vittu on niin kauheeta jos lataa netist joitai pelei!! Eikä niit olis siel netis niin paljoo jos se olis NIIN NIIN laitonta!!!! jA KUKA HULLU NYT OSTAIS PELEI JOLLAI PARIL KYMPIL KU NIIT VOI LATAA NETISTKI VAIK KUINKA PALJON??!!!!
- hui ! 8)
lökä kirjoitti:
Vittu on niin kauheeta jos lataa netist joitai pelei!! Eikä niit olis siel netis niin paljoo jos se olis NIIN NIIN laitonta!!!! jA KUKA HULLU NYT OSTAIS PELEI JOLLAI PARIL KYMPIL KU NIIT VOI LATAA NETISTKI VAIK KUINKA PALJON??!!!!
Lökälle : Jos kaikki tekisi niin-kuin sinä, koituisi varmaan pelien tekijöille tappiota . Eikö sulla ole sitä 20 euroa ? Onpa kallista tosiaan . 8) Mielum-min maksan, kuin että olisin
Jolosta ryömivä loinen .
- Minä vaan
http://munirnetwork.tk/
tuolta niitä saa!- legoman
se osoite ei toimi!!!!!
- lige
joo hei haluisin kans tietää et mist osotteest,ja toimiva kiitos, niit pelei n-gagel löytyy ku niit on kauhee vaikee ettii....ja te ketkä vaa ilmotatte tietävänne mut ette kerro ku se nyt on niiin laitonta,ni älkää vaivautuko ja te laittomuudesta sarnaavat kans,kai teilki o jotai parempaa tekemistä,menkää vaik kirkkoon!
Nii et jos joku jaksais kertoo toimivan osotteen mist niit pelei löytyis nii tänks vaa veri mats!!! ;) - Iige mokoma
lige kirjoitti:
joo hei haluisin kans tietää et mist osotteest,ja toimiva kiitos, niit pelei n-gagel löytyy ku niit on kauhee vaikee ettii....ja te ketkä vaa ilmotatte tietävänne mut ette kerro ku se nyt on niiin laitonta,ni älkää vaivautuko ja te laittomuudesta sarnaavat kans,kai teilki o jotai parempaa tekemistä,menkää vaik kirkkoon!
Nii et jos joku jaksais kertoo toimivan osotteen mist niit pelei löytyis nii tänks vaa veri mats!!! ;)Iige, hei ... Mehän käydään kirkossa . Sinä ja minä . Joka sunnuntai. Etkö muka muista, vai häpeätkö ? Just viime sunnuntaina nähtiin kirkossa! Lupasit laulaa gospel-lauluja.
- Tulilintu
Laita ensi kerralla Caps Lock pois päältä, niin kaikilla on yleisesti viihtyisämpää.
- joku vaan (R)
ei munanetwork-sivu joka tonne yhteen lohkoon oli laitettu toimi!!!!!!!!!! ö
- Snum
...jos osaa etsiä. En voi vaan kertoo ku se on laitonta, eikä muita saa kehottaa rikokseen tällä foorumilla...
- jan_90
Vitun laitonta laitonta sössöttäjät menkää vaa ostaa kaupasta pelejä 40e kappale täs on yks sivu www.N-symbian.com
- Hyi Jani-Petteri
jan_90 kirjoitti:
Vitun laitonta laitonta sössöttäjät menkää vaa ostaa kaupasta pelejä 40e kappale täs on yks sivu www.N-symbian.com
Jani-Petteri, kuules ... Lataa-mine netistä on : Laitonta, lai-tonta, laitonta, laitonta, laiton-ta, laitonta... 8) Käkä-kä-kää! Lisäksi loiset harrastavat sitä! Itsekkäät ihmiset, jotka eivät ajattelevat vain omaa napaan-sa !
- tulimies
N-gageen saa ilmaisia demopelejä tallennettaville muistikortille kun lataa pelit n-gagen sivuilta. Pitää vain rekisteröityä N-gage arenaan ja asentaa. ´Meikä on kokeillut ja toimii. Hae pelit osoitteesta:
http://arena.n-gage.com/n-gage/web/en/play/downloads/downloads_games.jsp- Loisille yhteisesti
Hyvä ! Tulimies on ainoa rehellinen olento täällä ! EI TEE LAITONTA LATAUSTA . Osaa asiallisesti homman. 8) Ei ole vajonnut vielä niin syvälle , niinkuin ne itsekkäät olennot. Pitää saada peli, mut en kyl maksa ! Heh-heh !
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja19622592Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant999879Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.547748Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va1026529SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1936247Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m675861Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,615350Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515243HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1244890Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1084592