en ymmärrä

eikös tuon kilpailun tarkoitus ole että kuka voittaa sen rahasumman,,niin niitä jotka jo aiemmin ollu talossa niin tulee uudestaan takaisin vaikka lähtenyt jo kertaalleen pois..
363
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No Nettaa, Kaisaa ja Lianaa ei ole katsojat äännestäneet pihalle joten he voivat tulla.


Olishan se pitänyt arvata, että se on joku näistä. Kaisa olis saanu kyllä millummin noista tulla eikä Nettaa.

Äänestä
  • Tulihan Tuijakin 2009 vuonna, mutta sillä ei ollut mahdollista enää voittaa ja Kaarlo tuli 2006 ja oli mahdollista voittaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


joo o kirjoitti:

eikös tuon kilpailun tarkoitus ole että kuka voittaa sen rahasumman,,niin niitä jotka jo aiemmin ollu talossa niin tulee uudestaan takaisin vaikka lähtenyt jo kertaalleen pois..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu