Osaako kukaan neuvoa PÄÄKAUPUNKISEUDULTA liikettä tai kampaamoa, jossa tehdään kuiturastoja? [nimenomaan KUITU, ei oikeita rastoja] Puhelinnumeron, osoitteen jne. voi jättää tänne tai pistää minulle sähköpostitse. Kiitoksia!
Niin, ja tiedän myös, että rastojen tekeminen tulisi paljon halvemmaksi, jos ne tekisi itse, mutta haluan nimenomaan kampaajan kieputtamaan narut hiuksiini. Hinta ei ole este! :)
Niin, ja tiedän myös, että rastojen tekeminen tulisi paljon halvemmaksi, jos ne tekisi itse, mutta haluan nimenomaan kampaajan kieputtamaan narut hiuksiini. Hinta ei ole este! :)
Vastaukset 1
Vanhimmat
itse kävin tuos pari päivää sit ostamas kuitui Nana star nimisest kaupast (eerikinkadul).. ja sit niit löytyy kyl halvempanaki siit yhest kaupast minkä nimee en muista:D.. ite tosin asun treel, mut tääl ainaski kampaajat tekee halvemmal jos tuot ite kuidut sille.. et sinuna kävisin ostaa kuidut ja kävisin kysyy lähimmält kampaajalt et voisko se pistää ne sun hiuksii kiinni, tulee paljo halvemmaks.. mut eipä tuo nyt vaikeeta ollu niit itekkää pistää ja iha yhtä hyvät tuli:)..
mut se toine kauppa oli tosiaa joku peruukkiliike.. siel oli vaik mitä hiussysteemei.. mut en tiä auttoko sun ongelmaa yhtää, mut tos ois jotai vinkkei:)..
ja ite tosiaa ostin kolme punttii niit kuitui, ja käytin niist puolet ja sain tosi paksut rastat.. voinpaha tehä vaik toisest puolest pikkuletit jos haluan:)..