Siivoillessa sattuu...

Tyttö tällainen

"Siivoa huone 24" soi mun päässä ja lähden kävelemään ylös portaita kohti huonetta johon on tulossa hetken päästä asiakas.
Kävelen siivouskomerolle ja haen mopin, jonka kastelen ja kaadan pesuainetta rätille. Haen vielä puhtaat liinavaatteet, pyyhkeet ja kertakäyttö pesuaineet.
Avaan avaimella huoneen oven ja astun hieman tunkkaiseen huoneeseen, avaan ikkunan ja alan vetämään likaista pussilakanaa pois.
Kuulen askelia takaani ja olen kääntymässä, mutta ennen kuin ehdin kääntyä joku ottaa vyötäröstäni kiinni. En edes yritä pois.
Mieleni tekee samaa, on tehnyt jo pitkin päivää. Hän suutelee niskaani ja taittaa käteni taakseni. Olen hänen suloisessa puristuksessaan ja tunnen pakaroitani vasten jotain kovaa ja se ei ole Huoneen 24 avain. Ei, se on jotain mitä saan pian maistaa..Hän kaataa minut nukutuille lakanoille ja riisuu housuni.
Hän suutelee pakaroitani ja hyväilee reittäni kädellään.
Kuulen kuinka hänen vyönsä solki kolahtaa lattialle kun hän avaa housunsa. Makaan lakanoilla ja Tuntuu kuinka sekunnit kuluisivat hitaasti ja kuinka kostea vakoni olisi sulaa odotukseen. Olen räjähtämispisteessä kun hän tulee päälleni ja työntyy sisääni.
Kuuma, paksu, voimakas kulli työntyy kosteaan vakooni ja kuuma aalto sisälläni tunkee joka osaan minussa. Olen aivan sekaisin vieraan peniksen hellästä kosketuksesta ja vaeltavista sormista vartalollani , puren lakanaa jotta en huutaisi liian lujaa. Hän murahtaa, nytkähtelee ja sykkii sisääni kuumaa laavaa. Hetken hän makaa päälläni kunnes nousee. Hän suutelee niskaani ja sitten hän on poissa.
Nousen sängyltä hetken päästä ja en voi uskoa todeksi, tapahtunutta. Ei varmasti miehenikään uskoisi.
Katson ovelle, se on auki ja käytävältä kuuluu ääniä.
Nostan housut jalkaani ja jatkan sängyn petaamista.
Kun huone on siisti, palaan vastaanottoon ja siellä minua odottaa perhe, jotka majoittuvat huoneeseen 24.
Matkustajakortin täytettyään perheen isä iskee silmää ja murahtaa.

0

17750

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Mikä Yllätti

        Kaivatussasi?
        Ikävä
        226
        2271
      2. Ei enää ulkoteltta ruokaa.

        Se oli sitten viimmeinen kerta kun tuonne teltalle menen.Laatu heikkenee joka vuosi ja annokset pienenee.Ei enää kiitos,
        Kuhmo
        52
        1342
      3. Jos sussa toisessa on yhtään miestä

        Ja kadut tekemisiäsi niin menet poliisin puheille, paljastat kaiken oman osuutesi ja kerrot mitä kaikkea se toinen on te
        Ikävä
        186
        1177
      4. Se katse...

        Täynnä rakkautta. Kunpa olisin tajunnut.
        Ikävä
        81
        1006
      5. En ole hetkeen sinulle kirjoittanut nainen

        Vieläkin ajattelen sinua, jos voit uskoa. Tunteet minussa huutavat toivoa ja rakkautta, kun kylmä loogisuus taas pistää
        Ikävä
        56
        891
      6. 76
        885
      7. Muuttaisitko kaivattusi luokse

        heti asumaan? 🛒
        Ikävä
        100
        812
      8. Mitä eroavaisuuksia sinulla on

        kaivattusi kanssa? Esim. luonteessa. Haittaavatko erot vai ovatko vain rikkaus?
        Ikävä
        77
        757
      9. Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL

        Martina on kasvattanut fiksun tyttären.
        Kotimaiset julkkisjuorut
        361
        750
      10. Onnettomuus

        Olivatko paikkakuntalaisia, jotka menehtyivät?
        Virrat
        40
        731
      Aihe