Siivoillessa sattuu...

Tyttö tällainen

"Siivoa huone 24" soi mun päässä ja lähden kävelemään ylös portaita kohti huonetta johon on tulossa hetken päästä asiakas.
Kävelen siivouskomerolle ja haen mopin, jonka kastelen ja kaadan pesuainetta rätille. Haen vielä puhtaat liinavaatteet, pyyhkeet ja kertakäyttö pesuaineet.
Avaan avaimella huoneen oven ja astun hieman tunkkaiseen huoneeseen, avaan ikkunan ja alan vetämään likaista pussilakanaa pois.
Kuulen askelia takaani ja olen kääntymässä, mutta ennen kuin ehdin kääntyä joku ottaa vyötäröstäni kiinni. En edes yritä pois.
Mieleni tekee samaa, on tehnyt jo pitkin päivää. Hän suutelee niskaani ja taittaa käteni taakseni. Olen hänen suloisessa puristuksessaan ja tunnen pakaroitani vasten jotain kovaa ja se ei ole Huoneen 24 avain. Ei, se on jotain mitä saan pian maistaa..Hän kaataa minut nukutuille lakanoille ja riisuu housuni.
Hän suutelee pakaroitani ja hyväilee reittäni kädellään.
Kuulen kuinka hänen vyönsä solki kolahtaa lattialle kun hän avaa housunsa. Makaan lakanoilla ja Tuntuu kuinka sekunnit kuluisivat hitaasti ja kuinka kostea vakoni olisi sulaa odotukseen. Olen räjähtämispisteessä kun hän tulee päälleni ja työntyy sisääni.
Kuuma, paksu, voimakas kulli työntyy kosteaan vakooni ja kuuma aalto sisälläni tunkee joka osaan minussa. Olen aivan sekaisin vieraan peniksen hellästä kosketuksesta ja vaeltavista sormista vartalollani , puren lakanaa jotta en huutaisi liian lujaa. Hän murahtaa, nytkähtelee ja sykkii sisääni kuumaa laavaa. Hetken hän makaa päälläni kunnes nousee. Hän suutelee niskaani ja sitten hän on poissa.
Nousen sängyltä hetken päästä ja en voi uskoa todeksi, tapahtunutta. Ei varmasti miehenikään uskoisi.
Katson ovelle, se on auki ja käytävältä kuuluu ääniä.
Nostan housut jalkaani ja jatkan sängyn petaamista.
Kun huone on siisti, palaan vastaanottoon ja siellä minua odottaa perhe, jotka majoittuvat huoneeseen 24.
Matkustajakortin täytettyään perheen isä iskee silmää ja murahtaa.

0

17540

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Taisin tehdä virheen

        Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle
        Ikävä
        111
        5327
      2. Hyvä että lähdit siitä

        Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
        Ikävä
        49
        3412
      3. Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi

        Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle
        Ikävä
        92
        3282
      4. Näin kun katsoit salaa ja

        Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku
        Ikävä
        40
        3196
      5. Nainen, mulla olisi sulle pari vinkkiä

        Kerro vain ongelmasi niin annan siihen vinkin. :/
        Ikävä
        81
        1857
      6. 450 000 ulosotossa

        Suomessa on tällä hetkellä ennätysmäärä ihmisiä ulosotossa. Viime vuonna heitä oli yli puoli miljoonaa. Kuluvan vuoden
        Perussuomalaiset
        128
        1607
      7. Nainen onko sulla supervoimmia ?

        Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.
        Ikävä
        43
        1590
      8. Katu täyttyy...

        Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt
        Ikävä
        31
        1576
      9. Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.

        Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj
        Maailman menoa
        141
        1276
      10. Onko esitutkinta jo saatu päätökseen?

        Ketkä saa syytteet? Voi olla iso määrä ihmisiä?
        Ähtäri
        16
        1169
      Aihe