navigattori 6630

Mistä löytyis navigattori nokian6630 puhelimeen,Wayfinderin käyttöaika loppui enkä ole päässyt Wafinderi kotisivulle,minulla on Navigoren GPS Bluutoot vastaanotin mutta se ei toimi nokian ovi karttojen kanssa
562
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kannataisko jo luopua tuosta luurista. Tiedän puhelin on todella kestävä sotaratsu, mulla on myös laatikossa yksi. Navia tuohon ei enää saa, kuin vanhentuneilla kartoilla. Itse käytin TomTom:a samassa luurissa, mutta Tomppa ei ole enää aikoihin tukenut kyseistä mallia. Ylipäätään et saa softaa tuohon luuriin, jossa olis uusimmat kartat. Ota suosiolla joku Nokian malli, missä on ilmainen Nokianavi. Takaan, että se pesee kaiken sen, minkä pystyt 6630:n ikinä lataamaan.

Äänestä
  • 5230 tai c5-03 hyvät navigaattori puhelimet jos ei halua sijoittaa satoja ekejä turhiin ominaisuuksiin,c5-03 125e gigantis täl vko

    Äänestä

  • Olipa hyvät neuvot minun navigaattori ongelmaan,kun vaihdoin 6630 c5-03
    niin puhelimen käyttökulut pienenivät 5e kuukaudessa ja uuden puhelimen näyttö on hiukan isompi.Eli mitä tästä opimme että ei kysyvä tietä eksy.toinen asia on ettei pidä jäädä paikaleen vaan kanattaa katsoa eteen päin .kiitokset vain hyvistä ohjeist

    Äänestä

mistä vois johtua oman puhe äänen kaikuminen on kuin luolassa soittais,vastaanottajan ääni on normaali mutta oma ääni kuuluu kaksin kertasena omiin korviin vähän ajan kuluttua soitosta ei siis heti,.ja kaikuminen tapahtuu vain tällä yhdellä numerolla johon soitan ei muilla,johtuisko vastaanottajan puhelimesta koska itse ostin eilen uuden c1_01 ja kaikuu samallai ku entinenkin 2610,onko kellään käyny samaa ilmiötä

Äänestä
  • vika löytyi,mummo sähläs kaiuttimen päälle välillä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


EL-MIÄS kirjoitti:

Mistä löytyis navigattori nokian6630 puhelimeen,Wayfinderin käyttöaika loppui enkä ole päässyt Wafinderi kotisivulle,minulla on Navigoren GPS Bluutoot vastaanotin mutta se ei toimi nokian ovi karttojen kanssa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu