siinä taas urpolle selitettävää

http://tekniikanmaailma.fi/uutiset/uusi-toyota-camry-myos-japaniin ja vielä fordin kotimarkkinoilla yhdeksän vuotta myydyin.myös tänäkin vuonna.ei fordiin luoteta enää missään.
656
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

En voi muuta todeta, että ruman auton toi näytille, vai milloinkas se toyota olisi nättejä autoja piirtänyt ?. Eikös muuten toyotalle ole oma palstansa, mitä ihmettä te täällä kirjoittelette ?

Äänestä

Onko se hyundai vai kia...Jaa eiku tojota!! Saman näkösiä ja samanlaisia muutenkin ovat kaikki!!!
Tojotat on halpoja jenkeissäki, laatu maksaa!!
Onneks on fordin myynti noussu 6% jenkeissä, kohta jää tojota taakse!!!

Äänestä

toy...jotan myynti putosi usassa lokakuussa lähes 8 prossaa,myynti pudonnu joka kuukausi viimmeisen vuoden aikana siellä pärnäsen korjaamollakin ollaan helppotuneita kun hojota,hajotat ei mee kaupan!!!

Äänestä

SELI SELI kyllä se tojota on hyvä vaikka nitisee talvella ja on paska ajaa.. haen sen kohta taas korjaamolta ja ajan hymyssä suin harmaalla helmelläni tuulikorvissa suhisten!!

En ole itse ollut tyytyväinen ensimmäinen ja viimeinen tojo....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


voi urpoo voi kirjoitti:

http://tekniikanmaailma.fi/uutiset/uusi-toyota-camry-myos-japaniin ja vielä fordin kotimarkkinoilla yhdeksän vuotta myydyin.myös tänäkin vuonna.ei fordiin luoteta enää missään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu