jos haluat kylmään amikseen

Hae haapajärvelle merkonomiksi. Siellä viimeistään kylmetyt kun menet ruokalaan. Koko illan palelet ja yrität peiton ala päntätä läksyjä!!!!!!
1125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tai Oulaisten terv. huolto-oppilaitokseen! Viimeset kymmenen vuotta opiskelijat on maininnu monasti vuodessa siitä ettei koulussa tarkene, vastaus on ollut aina että "laittakaa lisää vaatetta päälle". Kuitenkaan takkipäällä ei saa istua tunnilla. Olisko suuri menetys kaupungilla laittaa edes suurilla pakkasilla lämmöt päälle?
Patterit on aina ihan kylmät, mitähän virkaa niillä on koko koulussa.
En tiedä onko Oulaisten ammattiopiston muissa yksiköissä sama homma....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


säästökoulussa kirjoitti:

Hae haapajärvelle merkonomiksi. Siellä viimeistään kylmetyt kun menet ruokalaan. Koko illan palelet ja yrität peiton ala päntätä läksyjä!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu