portsarit

uudet starren poket on ihan kusipäitä sitä paitsi ne ei ees osaa tehdä kunnolla töitäkään. täysiä paskoja. missä vanhat portsarit??????
114595
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

taidat olla alaikäinen ja nyt ku uudet portsarit tuli ovelle ni et pääse enää sisään.

Äänestä
  • viime lauantaina pokasin sieltä tytön ja se oli 17v.mitä sit jos on alaikänen.?ootsä jotenki kateellinen vai mitä sä oot?

    Äänestä

  • marko kirjoitti:

    viime lauantaina pokasin sieltä tytön ja se oli 17v.mitä sit jos on alaikänen.?ootsä jotenki kateellinen vai mitä sä oot?

    enhän mä oo kommentoinu ollenkaan sitä että alaikäiset pääsee sisään vaan että kaskustelun aloittaja taitaa sitä olla koska on varaa valittaa. uudet portsarit on mukava piriste ja tollasen narinan jälkeen olis toivonu pikkasen niitä perustelujakin..

    Äänestä

Vanhat kuluneet,vaihdettiin uusiin seksikkäisiin himonamuihin.Uudet poket sopivat paremmin pulssin ja ravintolan imagoon ja muutenkin yli 30v. ovat liian vanhoja näin trendikkääseen ympäristöön.Vielä saisivat vaihtaa tarjoilijat nuorempiin ja kauniimpiin.

Äänestä
  • Starren tarjoilijat on aika rupsahtanutta porukkaa. Ravintola on aika tunkkanen ja jotenkin epäpuhdas.Poket kyl on siloposkia ja mukavia.

    Äänestä

Ten dollarsiin. Ne oli kyllä niin parhaat =)

Äänestä

Ei stariin kannata mennä. Muo ei oo ikinä ne vanhat portsarit kohdellu hyvin siellä niin en sitten viitsi sinne mennäkään. Kyllä pitäs työnsä osata.

Äänestä
  • Portsarit on varmaan innoissaan kun sääsä pääsi vankilasta!!! =)

    Äänestä

  • Leimu kirjoitti:

    Portsarit on varmaan innoissaan kun sääsä pääsi vankilasta!!! =)

    Varmaan verilentää he he he......

    Äänestä

  • Jallu kirjoitti:

    Varmaan verilentää he he he......

    miten niin voisko joku vähän valaista mua. Onks se sääsä joku `mafian teloittaja` ja miten se liittyy starreen.

    Äänestä

  • epätietoinen kirjoitti:

    miten niin voisko joku vähän valaista mua. Onks se sääsä joku `mafian teloittaja` ja miten se liittyy starreen.

    Jos rogues gallery sanoo mitään....

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


e.t kirjoitti:

uudet starren poket on ihan kusipäitä sitä paitsi ne ei ees osaa tehdä kunnolla töitäkään. täysiä paskoja. missä vanhat portsarit??????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu