Sais kyllä Tapsa kirjoittaa jotain tervehdystä tuonne kotisivuilleen, kun viimeksi on kirjoittanut sinne viestiä elokuussa. Okei, Tapsalla on muutakin tekemistä kuin koneen ääressä istua, mutta ei se niin paljon ole vaadittu että kerran kolmessa kuukaudessa sinne jotain kirjottais.
Olen sitä mieltä
4
217
Vastaukset
No vähän jo odottelin päivitystä kun sivut olivat poissa toiminnasta mutta ei näkynyt mitään. Ehkäpä joulutervehdys tulee kun meitä odottajia on kuitenkin paljon
Oon kans odottanut pientä päivitystä kotisivuille . Uutiset osioon saisi tulla jotain uutta mukavaa luettavaa. Eiköhän sinne Tapsan joulutervehdys ainakin jossainvaiheessa ilmesty.
- Lorujaje
Joo, odotetaan ja toivotaan sitä joulutervehdystä ja tietysti mukava on jos tulee jotain päivitystä jo aiemminkin.
Olen katsellut eri laulajien kotisivuja ja joidenkin laulajien kotisivuilla on blogi ja päiväkirja- sivu, mutta eipä hekään sinne mitään kovin usein kirjoittele. Useita kuukausia on välissä monella. - lalejoru
Säälittävää kun pitää odottaa kieli pitkällä idoliltaan jotain jouluterveyhdystä!?! Kyllä se läheisten joulutervehdys riittää minulle enkä tarvi sitä ventovieraalta artistilta.
Edelleen... hankkikaa oma elämä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1206214Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto625141SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun684273SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt1023864Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost133626Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1203178SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het522546Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352499Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat672242Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku01810