kuinka paljon?

Mites kun on sellanen viritetty ehkä vähän huonokuntoinen S1 ja jos sen vaihtais sellaiseen enduropyörään? (derpi, gilera, suzuki, yamaha...)
Jonka sais rekisteriin niin paljon pitäs maksaa väliä?
1224
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Että älä vaihda, vaan myy suoraan jollekin yksityiselle. Jos vaihdat niin moposi arvo voi olla sama kuin minkä saisit tingattua uudesta käteisalennuksena. Eli antaisit moposi melkein silleen ilmatteeksi.



Susku von .........

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Antti kirjoitti:

Mites kun on sellanen viritetty ehkä vähän huonokuntoinen S1 ja jos sen vaihtais sellaiseen enduropyörään? (derpi, gilera, suzuki, yamaha...)
Jonka sais rekisteriin niin paljon pitäs maksaa väliä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu