paskempaa paikkaa suomessa kuin tämä Jyväskylä????
onko olemassa?
alkaa riittää tämä
17158
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
... lieksa vois olla paskempi...
täällä sentäs pelaa vielä sossun asiat, toisin Lieksassa.
Aloitus on selvää vihapuhetta. Sanoudun jyrkästi irti aloituksesta.
perustele väittämäsi.
No perustellaan sitten:
Perus, perus, perus. Perus, perus, perus. Perus, perus perus.
kirjoittaa perusjuntti Jyväskyläläinen.
JKL ei ole paskin...toki parempiakin löytyy, huonompiakin...se riippuu ihmisestä itsestään :=)
On paskempia esim Hesa
Hmm, tuo on sinun näkemyksesi, mutta itse en sitä allekirjoita, koska käyn melkein joka viikko Stadissa :)
Minen mee stadiin kuin aseella (iso) uhattuna. Oon käyny siellä viimeks yheksänvuotta sitten ja aattelin koittaa olla enään ikinä menemättä.
Se on ihan hirvee kylä ja ihmiset on kamalan älyttömiä!
mitkä asiat ovat hesassa huonommin, kuin Jyväskylässä?
http://www.hel-looks.com/
täälläkö on nuorilla varaa ostaa muodin mukaisia vaatteita? kyllä on suurin osa nuoristakin Jyväskylässä huonossa jamassa, ei tarvitse kuin vähän aikaa seurata tilannetta viikonloppuna kävelykadulla niin asian laidan huomaa varmasti.
Ai että mikä paskemmin hesassa kuin jyväskylässä?? no ainakin se että ei hesassa juurikaan voi normaali ihminen enää illalla missään liikkua kun heti on joku vino mulkkupää räkä poskella vittuilemassa nyrkit ojossa tai jos ei yksin uskalla niin sitten jengissä kun ovat niin saatanan raukkoja että susille täytyis syöttää pe..,.,,nxwr+9=)/&%
Paskapuhetta, ei ole totta tai no en tiedä missä sinä olet pyörinyt...itse en ole Stadissa ainakaa nyrkistä saanut vaikka siellä kolmeen aikaan aamuyöllä mennyt.
ja Jyväskylän juntit ei pärjää, kuin aseen kanssa. ja Jyväskyläläisetkin raukkoja paskoja jotka käyvät syyttömien päälle.
moi kynäniska