Bhandari Resort

Helmikuussa lähdössä 2 aik 2 lasta. Hotellissa olleet, kertokaapas kokemuksianne.
3402
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kiinnostaa myös tämä. Lähinnä mainittu amerikkalainen aamiainen eli onko sielä silti samat thairuoat ja hedelmät tarjolla aamiaisella?

Äänestä

hei ollaan oltu kolmena vuotena ko.hotellissa ja kaikki pelasi hyvin.Aamupalat oli tosi maittavia ja runsaita jos ei saa mahaa täyteen voi syyttää itseään.Hotellihuoneet oli tilavia ja bungalovit mahtavat. Upeat käytävät kiersi ympäri hotelli alueen.Rannalle lyhyt matka,vain tien ylitys ja biitsiä riittää.Lyhyt matka keskustaan jossa kivoja ruokapaikkoja.Tänä vuonna mennään 15 km.pohjoisempaan,apsarad beach resorttiin jossa olimme viime vuonna. Hauskaa lomaa

Äänestä

laikki vmuuten ok mutta bungalovin ilmastointilaite pitää hirveetä meteliä voihan se tosin olla jo muutettu mutta kun oltiin viime vuonna niin mieletön meteli

Äänestä

Kommentoi aloitusta


meigäläinen kirjoitti:

Helmikuussa lähdössä 2 aik 2 lasta. Hotellissa olleet, kertokaapas kokemuksianne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu