Onko Suomussalmen Lääkäreillä,ja Sairaanhoitajilla paperit kunnossa ? Ehkä kannattais tarkastaa!
Valelääkärit!
Potilas.
10615
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Olisi edes valelääkäreitä!
http://www.valvira.fi/tietopankki/rekisterit/terveydenhuollon_ammattihenkilot/julkiterhikki sieltäpä sitten tietoja kyyläämään!
Taitaavat olla aivan yhtähyviä kuin nämä tänne kulkeutuneett lekurit, media vaan paisuttelee asiaa, jos kymmenen vuotta pystyy olemaan lekurina ettei kukaan huomaa niin minäkin vaihdan alaa.
Ei lääkärit kenenkään henkeä pelasta.
Ne voivat vain siirtää tulevaa kuolemaa kauemmaksi.
Tämä on totta. Oli sitten oikea tai väärä lääkäri kuolema tulee aikanaan. Mutta läheisille on raskasta jos joku rakas lähtee väärään aikaan.
KETÄÄN KIINNOSTA... PRRRKKL!!!!!!
se on luulosairaalle oikein kun valelääkäri määrää lumelääkettä.
Valelääkäri se kuitenkin kohtaa potilaan kelan lääkäri ei.
Valelääkärin on ehkä vähän pakkokin kuunnella tarkkaan potilasta. Ei olisi oikein varaa tehdä virheitä.... Viime syksynä puhuivat Oulussa, että lääketieteelisessä aletaan nyt lääkäreillekin opettaa VUOROVAIKUTUSTAITOJA. Syytä varmaan onkin.
mistä erottaa valelääkärin ja oikean " valelääkäri imee tissiä naispotilailta"