Sebastian on mun suosikki mutta on se hienoa, että Suvikin saa jatkaa kisassa. Suvi se on vaan virheineen kaikkineen niin ihanan aito ihminen ettei siitä voi olla tykkäämättä. Vähän kyllä rassaa kun saa välillä panna telkkaa äänettömälle kun ei millään jaksa kuunnella sen kaikkia "ihme höpinöitä" :D Rehellinen ja ihana ihminen kaikesta huolimatta.
Jeeees
hyvä lopputulos
257
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Oli tosi hyvä tulos, kun Annika vihdoin ja viimein häädettiin ulos. Hän on ihan sairas tyyppi - sen näki jo tuossa sunnuntain talk-showssa, kun ei edes kääntynyt Elinaan päin saati vastannut kysymyksiin. Nyt on Mikaelin helppo ryhdistäytyä, jos hän nyt siihen pystyy - on muuttunut talossa ollessaan täysin lötköksi vetelykseksi.
Veeran häätö oli arvattavissa. Hän on söötti tyttö, mutta aika tapettia talossa.
Suoritti kyllä tehtävät muiden ohessa kiltisti, mutta Veera vaikuttaa vaan kauniilta persoonattomalta.
Oi kun kiva, kun persoonallinen ja tempperamenttinen Suvi saa jatkaa. Hän on hyvin sievä ja hauska nainen. Tuo säpinää taloon.
Ja Sebastian on huippu uskonnollisuudessaan ja oikukkuudessaan. Ei uskoisi todeksi. Aluksi olin sitä mieltä, että BB-talon voittaja on Sebastian, mutta ei hän kuitenkaan voita. Tuo Petri Nygårdin keikan boikotoiminen, seksivälineiden ja (terveellisen) pornon ylenmääräinen inhoaminen ei ole ihan ok. nuoressa paitsi, jos hänet on kasvatettu uskovaiseksi.
Minä muuten alan veikata Ramia voittajaksi. Hän on kerta kerralta sympaattisempi ja reilu kaikkia kohtaan. Ja miten komea nuori mies hän onkaan. - Eikä lässytä turhia.
Ei todellakaan ollut Veera mikään tapetti, olisi saanut jäädä vielä mielestäni.
Ben olisi joutanut pois ja Mikael, sitten Annika.