Koira kavereita porvoosta?

Löytyiskö porvoosta innokkaita koirakkoja säännöllisille koira treffeille?
3225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Täältä löytyis,:=))
Minkälainen koira sulla??koko/ikä/sukupuoli
Ja vähän riippuu,klo-ajoista,miten pääset lenkille??
Ja itse en kyl tähän uskalla ps-osotetta/p.nroa laittaa.

Äänestä

Täällä olisi keskikokosen koiran uros pentu vailla kilttejä rokotettuja aikuisia koiria/ pentuja leikkiseuraksi :)

Äänestä

Moi! Meillä on 5-kuinen noutajan urospentu, jonka kanssa mielelläni treffaisin erilaisia koiruuksia. Säännöllisyydestä en osaa sanoa, kun vuorotyössä olen, mutta silloin tällöin ainakin :)

Jos kiinnostaa, miulle voi pistää sähköpostia [email protected]

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kukkanen... kirjoitti:

Löytyiskö porvoosta innokkaita koirakkoja säännöllisille koira treffeille?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu