mistä löysitte kultanne?

eli siis minkälaisessa paikassa ja tilanteessa ootte rakastunu ja alkanu vielä seurustelemaan kyseisen tyypin kanssa? miten teitte aloitteen?
8203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Minä näin rippileirillä kivan likan ja menin ja nussin sitä heti (samana iltana.) Nyt ollaan jo kohta 20 vuotta oltu naimisissa ja vieläkin seksi sujuu hyvin.

Äänestä

Kohta 31v etsinyt muttei täällä Turussa ole vapaita naisia, varsinkaan sellaisia jotka kiinnostuisi uudesta miehestä. Pitäisi kuulua kaveripiireihin tai olla jokin muu "suositus" ennen kuin suostuvat juttelemaan.

Yhtä Lapin tyttöä kylläkin olen tapaillut ja on selvästi avoimempi tapaus kuin eteläsuomalaiset tiukkistytöt.

Äänestä
  • Minä olen samaa mieltä, ite olen 21 ja Lapista tyttöjä löytää helpommin kuin etelästä... Etelän neidot tiukkiksia, lapin neidot NAM!

    Äänestä

Mitäs nää aikuiset miehet tekee nuorten keho palstalla?

Äänestä

yheisen frendin uuden vuode pippalois neljä vuot sit.. tai uuten vuoten tulee neljä vuot. jätkä kysy samantien alkaisink seurustelee mut halusin tutustuu, joten jätkä mun syntymäpäivön soitti ja kysy et alkaisinkn ny.. ja nii

Äänestä

yhis kaverin veljen bileis yks poika tuli pyytää hitaille. ku hitaat loppu se katto mua suoraan silmiin ja suuteli hellästi olin ihan taivais. myöhemmin illalla ku menin käymää vessas nii se ootti siin oven takan ja kysy haluunko lähtee ulos kävelee sen kaa. no tietenki menin. oltii sit järven rannal ja oli iha tajuttoman kylmä. se poika huomas ku tärisin nii se otti mut kainaloon ja sano et tykkää must. ollaa oltu kaks vuotta yhess :)

Äänestä

Nykyinen poikaystäväni on ollut samassa koulussa kanssani viimeiset 3vuotta, mutten koskaan ole häntä erityisesti huomannut :D Riparilla tutustuin häneen ja riparitapaamisessa ihastuin (; siitä pari viikkoa niin oltiin yhessä ja nyt neljäs kuukaus menossa

Äänestä

Tämä voi olla hieman outoa, mutta oikean rakkauteni löysin internetin kautta.. Emme tosin voi seurustella, vaikke 5 vuotta ollaan säädetty, koska asumme liian pitkällä toisistamme. Mutta tätä miestä odotan vaikka hamaan loppuun saakka.

Nykyiseni kanssa, tapasimme koulussa, ja nyt pian tulee 2 vuotta täyteen. Rakastan tätäkin, mutta aivan eri tavalla, kuin pitkän matkan päässä olevaa rakastani, joka on minulle heikkous.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tytöt/pojat vastaa! kirjoitti:

eli siis minkälaisessa paikassa ja tilanteessa ootte rakastunu ja alkanu vielä seurustelemaan kyseisen tyypin kanssa? miten teitte aloitteen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu