Mitä mieltä olette poikien häpykarvojen poistosta? ;) kts
Häpykarvat
Syys-ilta
6348
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
pojilla ei ole häpyhuulia eikä karvoja XD
Olet varmaan joku helvetin ruma selma, joka ei miehen elimistä mitään tiedä. Aikuisella miehelä kasvaa munien seudulla karvoja ihan niin kuin aikuisella naisella pillun alueella. Pojilla on häpykarvat, muttei häpyhuulia. Katsos kun eivät ne edellytä toisiaan. Lainaus Wikipediasta: Tytöillä häpykarvat alkavat kasvaa yleensä 9–13 vuoden iässä[1] mutta pojilla aikaisintaan 10 vuoden iässä.lähde? Häpyluukin on myös pojilla.
NIIN JUST! Mut musta ne karvat on kuiteski ihan luonnolliset:) Ois TOSI outoo seurustella pojan kaa joka ajelee munakarvojasa,,silleen:))
sairasta ajattelua. oon 16 jätkä ja oon ollut posliini aina, kaverit ainakin tykkää. karvat on sitäpaitsi tosi ällöt
pikku homo, mee imemään sitä isäs kullia homo. sus taitaa olla vähän homoa.
Täällä taas asioista tietämättömät -60 luvulle henkisesti takertuneet spämmärit liikkeellä, viesti oli täysin asiaton ja siinä ei ollut totuuden häivääkään... Taitaa sinussa itsessäsi olla vähän sitä hom*a, koska tuollaisia ajattelet?