Hei

Auttakaa minua,olen valvonut taas monta yötä. Menetin lapseni viikko sitten, enkä kykene toimimaan. Lekuri ei kirjoittanut edes rauhoittavaa lääkettä!

Olisin ikuisesti kiitollinen teille kaikille!

[email protected]

Nukahtamis- unilääkkeitätarvitseva.

Kiitos ja anteeksi
152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Pyydä päästä osastolle tai mene potilasasiamiehen luo. Tai mene jonkun ystäväsi luokse, ehkä he voivat auttaa.
Tai mene päivystyspoliklinikalle.
Tai mene yksityiselle lääkärille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


adelele30 kirjoitti:

Auttakaa minua,olen valvonut taas monta yötä. Menetin lapseni viikko sitten, enkä kykene toimimaan. Lekuri ei kirjoittanut edes rauhoittavaa lääkettä!

Olisin ikuisesti kiitollinen teille kaikille!

[email protected]

Nukahtamis- unilääkkeitätarvitseva.

Kiitos ja anteeksi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu