Ystävää etsimässä

Tässä iässä tuntuu että hyvää ystävää on vaikea löytää jolla tosiaankin on aikaa ystävälle.
2359
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tässä iässä tuntuu että on annettu kyllä monta suklaakeksiä ihan vain siksi että saisin paljon naurua aikaiseksi. ei siinä mitään pidän kyll syömisestä mutta se vain on niin väärin. minusta aina tuntuu että ruoka ruoka ruoka muuta ei stop ! wrong way ! perskuta,. jos olisin vaikkapa osanut arviooida suomen maan niin voi voi voiv voivnvocibidfu koska just joo kaikki ovat åperseestä, akikki ovat pilanneet elämäni. kirjoita minulle, puran sydäntäni sinulle

Äänestä

Sen verran avaudun vielä että haen elättäjää, meinaan nuo keksit alkaa loppua.3>

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vaasasta kirjoitti:

Tässä iässä tuntuu että hyvää ystävää on vaikea löytää jolla tosiaankin on aikaa ystävälle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu