Hessu 52 sekoilee jälleen

Taas tämä idiootti on päästetty pilaamaan Minfon keskusteluja. Miksi? Nyt on vuorossa Hessun sadut siitä kuinka hän höpöttää itsekseen kun on stressiä. Ja kun ei esim. Matlock jaksa asiaa uskoa, kehoittaa Hessu kääntymään psykiatrin puoleen. Miksi? Itsensähän hänen niin pitäisi tehdä.
6135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Jaa'a, tämä taitaa mennä jo alunperin huumorin puolelle...


Kirjoittaja Hessu52 päivämäärä Ti Marras 15, 2011 7:27 pm

" .... Gustafssonni oli naama mantereelle päin, (jalat ylhäällä pää alhaalla) kun hänet löydettiin ja epäilen, että siinä asennossa se ei olisi voinut vereensä tukehtumatta maata kauaakaan, koska maa viettää alaspäin niemen kärkeä kohden, jolloin veren vuotaminen suun kautta nieluun on enemmän kuin todennäköistä, no, mitenkäs nyt suu pannaan? .... "

Hymyynhän se suu pannaan ja naama menee aivan itsestään hymyileväksi kun tuon lukee. Mannerta oli tietysti joka suunnassa, etenkin etelässä, idässä ja lännessä. Pohjoisessa oli järven keskus. "jalat ylhäällä pää alhaalla" viittaa siihen, että henkilö seisoi päällään, kasvot todennäköisesti etelään päin. Jo oli omituisen lepoasennon itselleen ottanut...

Huumorinahan tuo menettelee...

Äänestä

Hessulla menee taas hernekeitot nenään ja turvautuu matalaotsaiselle pihatontulle tyypilliseen veetuiluun, kun saa oikein nenilleen Minfossa. Ei pärjää sariolalle ei millään, jankuttaa raukka vaan omia teesejään. On tavannut ( muka ) Kivilahden, hah, ja Kivilahti on näyttänyt pihatontulle sitä ja tätä.
Pihatonttu ei vaan käsitä sitä että Kivilahti ei ole koskaan mitään tiennytkään, senkin vähän on unohtanut. Mutta Hessu Pihatonttu vaan uskoo ja vaatii muitakin uskomaan. Mutta kun ei uskota.
hyvä Sariola, olet asiallinen ja rehellinen kirrjoittaja, toisin kuin Valehteleva PihatonttuHessu.

Äänestä

W.K.T

Äänestä

Olen patologinen valehtelija. Anakaa anteeksi. En voi sille mitään. Sariola rakas olen pahoillani. No niin, taas valehtelin. Mutta millä minä vanha pihatonttu muuten saisin Nisukka Gstafffssssonnnin näyttämään syylliseltä? Pakkohan minun on valehdella.
Awa vaimoni auttaa minua. Käymme yhdessä ain. Minä ja pönttö

Äänestä

kerrankin puhut totta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tarkkailija......... kirjoitti:

Taas tämä idiootti on päästetty pilaamaan Minfon keskusteluja. Miksi? Nyt on vuorossa Hessun sadut siitä kuinka hän höpöttää itsekseen kun on stressiä. Ja kun ei esim. Matlock jaksa asiaa uskoa, kehoittaa Hessu kääntymään psykiatrin puoleen. Miksi? Itsensähän hänen niin pitäisi tehdä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu