Halutaan vuokrata Kemistä yksiö/kaksio

Opiskelija

Halutaan vuokrata mieluiten keskustan lähettyviltä iso yksiö tai kaksio (voi tietty olla isompi) opiskelija pörskällä. Siisti ja mitä isompi sen parempi, mutta kun opiskelee niin rahaa ei oikein tipu taivaalta, kaiken lisäksi mistään ei saa avustusta kun on liian nuori aloittamaan aikuisopiskeluja.
Valoisuus on plussaa mutta kunhan ees yks akkuna löytys niin riittäs. Pesukoneliitännät ja liesi. Liesituuletin olis ihan huippujuttu!
Erillinen makuuhuone olis ihana!!!
Lemmikit sallittu, (lämmin autop.)

Savuton, siisti ja tunnollinen vuokralainen joka pitää kauniista maisemista.

Reippaasti ehdottaan vaan!!

4

1298

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Vuokrataan Kemin RUUTISSA eli keskustassa hahtisaarenkatu 8. Asunto 58 neliön toisen keroksen asunto eli kaksio tilava kylpyhuone. Hyvin mathuu pesukone ja ym tarvikeet. Kaukolämpö talo. Vapaa heinäkuussa. Omalla parvekeella. Omat vesi mittarit. Vesienakko 16 henkilö kuukaudessa. Putkiremonti tehty, lukot vaihdettu ym renpaa. Taloyhtiössä uusi sauna. K markeettiin ja lidliin matkaa 100 metriä. Kaikki keskustan palvelut vieressä. Rautatieasemalle 500 metriä. Meren rantaan 800 metriä Onhan luototietosi kunnossa. Luottotiedot tarkistetaan. Ei sisällä tupakoivalle. Ulkona ja parvekella voi poltella. Vuokra vakuus 1 kuukausi eli 550. Soita ja varaa esitely aika 040 721 2319 klo:1200 jälkeen pauli vuokila Keminmaa.

      Taloyhtiöön tehdyt remontit.V.2004 kaapeli-tv-liittymä, v.2001 parvekeovet uusittu, v.2002 parvekkeiden peruskorjaus, käyttövesiputkiston saneeraus v.2006, A-talon saunaremontti v.2008, B-talon saunaremontti v.2009. Kellarin näkyvillä olevien viemäriputkien uusiminen v.2009. Katon uusiminen. Tässä oivallinen vuokrakohden. Rauhalinen ja viihtyisä taloyhtiö. [email protected] 040 721 2319

    • 040 721 2319

      Vuokrataan Kemin RUUTISSA eli keskustassa hahtisaarenkatu 8. Asunto 58 neliön toisen keroksen asunto eli kaksio tilava kylpyhuone. Hyvin mathuu pesukone ja ym tarvikeet. Kaukolämpö talo. Vapaa heinäkuussa. Omalla parvekeella. Omat vesi mittarit. Vesienakko 16 henkilö kuukaudessa. Putkiremonti tehty, lukot vaihdettu ym renpaa. Taloyhtiössä uusi sauna. K markeettiin ja lidliin matkaa 100 metriä. Kaikki keskustan palvelut vieressä. Rautatieasemalle 500 metriä. Meren rantaan 800 metriä Onhan luototietosi kunnossa. Luottotiedot tarkistetaan. Ei sisällä tupakoivalle. Ulkona ja parvekella voi poltella. Vuokra vakuus 1 kuukausi eli 550. Soita ja varaa esitely aika 040 721 2319 klo:1200 jälkeen pauli vuokila Keminmaa.

      Taloyhtiöön tehdyt remontit.V.2004 kaapeli-tv-liittymä, v.2001 parvekeovet uusittu, v.2002 parvekkeiden peruskorjaus, käyttövesiputkiston saneeraus v.2006, A-talon saunaremontti v.2008, B-talon saunaremontti v.2009. Kellarin näkyvillä olevien viemäriputkien uusiminen v.2009. Katon uusiminen. Tässä oivallinen vuokrakohden. Rauhalinen ja viihtyisä taloyhtiö.

    • miko.k
    • Anonyymi

      Kemin keskustassa Vatakatu 40 iso yksiö 35 m2. Soita 0400683213 Jarmo Parkkinen

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Putin lähti takki auki sotaan....

      Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,
      Maailman menoa
      113
      3702
    2. Näitä venäjä-faneja tuntuu edelleen vaan riittävän - kummallista

      ja lähinnä siis ihan suomalaisia. Mitä hienoa ja hyvää he näkevät maassa joka on diktatuuri, maassa jossa ei ole sananv
      Maailman menoa
      310
      2610
    3. Ulkoistin makuaistini Yleisradiolle

      Nyt voimme luottaa siihen, että Virallinen Totuus tekee maistelutyön puolestamme. Me persulandiassa arvostamme priimaa,
      Maailman menoa
      0
      2170
    4. Sanna on pakottaja, domina

      Pakotti sadistisessti työttömät hakemaan töitä, josta seurasi hirmuinen työttömyys. Näin on asia, jos uskomme Hesarin k
      Maailman menoa
      43
      1961
    5. Skodan hankintaan painostaminen toi potkut

      Kylläpä on kovat keinot käytössä, kun on yritetty pakottaa hankkimaan Skoda painostuskeinoilla. Kyllä valinnan pitää oll
      Skoda
      9
      1730
    6. Niinistö neliraajajarrutteli Natoon liittymistä vielä sodan alettua

      Myöntää nyt itsekin, mikä jo aikaisemmin tiedettiin. Marin vei Suomen ja Ruotsin Natoon. "”Myönnän auliisti jarruttelle
      Maailman menoa
      123
      1209
    7. Harmittaa ettei paluuta entiseen enää ole

      Paluuta entiseen ei ole koska pilasit kaiken.
      Ikävä
      100
      1182
    8. No onneks ei tartte sit olla

      Mustis ku se ootki sinä itte 😂😂 Oon pelännyt että ehkä teille kehkeytyy jotain enemmän ku niin paljon yhteistä mut....
      Ikävä
      5
      1020
    9. Lahden kolarisuma ja automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä

      Olisiko uudehkojen autojen automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä vähentänyt kolareiden määrää tuolla Lahden tiellä? Sumu
      Yleistä autoilusta
      83
      967
    10. Mitä sun päässä oikeen liikkui

      Silloin kun menit laittamaan sille viestiä? Jotenkin tosi outoa?
      Ikävä
      52
      942
    Aihe