Halutaan vuokrata Kemistä yksiö/kaksio

Opiskelija

Halutaan vuokrata mieluiten keskustan lähettyviltä iso yksiö tai kaksio (voi tietty olla isompi) opiskelija pörskällä. Siisti ja mitä isompi sen parempi, mutta kun opiskelee niin rahaa ei oikein tipu taivaalta, kaiken lisäksi mistään ei saa avustusta kun on liian nuori aloittamaan aikuisopiskeluja.
Valoisuus on plussaa mutta kunhan ees yks akkuna löytys niin riittäs. Pesukoneliitännät ja liesi. Liesituuletin olis ihan huippujuttu!
Erillinen makuuhuone olis ihana!!!
Lemmikit sallittu, (lämmin autop.)

Savuton, siisti ja tunnollinen vuokralainen joka pitää kauniista maisemista.

Reippaasti ehdottaan vaan!!

4

1283

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Vuokrataan Kemin RUUTISSA eli keskustassa hahtisaarenkatu 8. Asunto 58 neliön toisen keroksen asunto eli kaksio tilava kylpyhuone. Hyvin mathuu pesukone ja ym tarvikeet. Kaukolämpö talo. Vapaa heinäkuussa. Omalla parvekeella. Omat vesi mittarit. Vesienakko 16 henkilö kuukaudessa. Putkiremonti tehty, lukot vaihdettu ym renpaa. Taloyhtiössä uusi sauna. K markeettiin ja lidliin matkaa 100 metriä. Kaikki keskustan palvelut vieressä. Rautatieasemalle 500 metriä. Meren rantaan 800 metriä Onhan luototietosi kunnossa. Luottotiedot tarkistetaan. Ei sisällä tupakoivalle. Ulkona ja parvekella voi poltella. Vuokra vakuus 1 kuukausi eli 550. Soita ja varaa esitely aika 040 721 2319 klo:1200 jälkeen pauli vuokila Keminmaa.

      Taloyhtiöön tehdyt remontit.V.2004 kaapeli-tv-liittymä, v.2001 parvekeovet uusittu, v.2002 parvekkeiden peruskorjaus, käyttövesiputkiston saneeraus v.2006, A-talon saunaremontti v.2008, B-talon saunaremontti v.2009. Kellarin näkyvillä olevien viemäriputkien uusiminen v.2009. Katon uusiminen. Tässä oivallinen vuokrakohden. Rauhalinen ja viihtyisä taloyhtiö. [email protected] 040 721 2319

    • 040 721 2319

      Vuokrataan Kemin RUUTISSA eli keskustassa hahtisaarenkatu 8. Asunto 58 neliön toisen keroksen asunto eli kaksio tilava kylpyhuone. Hyvin mathuu pesukone ja ym tarvikeet. Kaukolämpö talo. Vapaa heinäkuussa. Omalla parvekeella. Omat vesi mittarit. Vesienakko 16 henkilö kuukaudessa. Putkiremonti tehty, lukot vaihdettu ym renpaa. Taloyhtiössä uusi sauna. K markeettiin ja lidliin matkaa 100 metriä. Kaikki keskustan palvelut vieressä. Rautatieasemalle 500 metriä. Meren rantaan 800 metriä Onhan luototietosi kunnossa. Luottotiedot tarkistetaan. Ei sisällä tupakoivalle. Ulkona ja parvekella voi poltella. Vuokra vakuus 1 kuukausi eli 550. Soita ja varaa esitely aika 040 721 2319 klo:1200 jälkeen pauli vuokila Keminmaa.

      Taloyhtiöön tehdyt remontit.V.2004 kaapeli-tv-liittymä, v.2001 parvekeovet uusittu, v.2002 parvekkeiden peruskorjaus, käyttövesiputkiston saneeraus v.2006, A-talon saunaremontti v.2008, B-talon saunaremontti v.2009. Kellarin näkyvillä olevien viemäriputkien uusiminen v.2009. Katon uusiminen. Tässä oivallinen vuokrakohden. Rauhalinen ja viihtyisä taloyhtiö.

    • miko.k
    • Anonyymi

      Kemin keskustassa Vatakatu 40 iso yksiö 35 m2. Soita 0400683213 Jarmo Parkkinen

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      82
      7086
    2. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      26
      7053
    3. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      108
      6157
    4. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      45
      5394
    5. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      84
      5228
    6. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      63
      5185
    7. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      40
      5098
    8. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      27
      4585
    9. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      16
      3467
    10. Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto

      vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html
      Maailman menoa
      300
      3380
    Aihe