Siskoni haluaa ehdottomasti pakettimatkan johon kuuluu opas. Lentokoneen pitää olla Finnair.
Aurinkomatkoilta ja muilta en tollasia löytäny vaikka mitenkä hain.
Tarkoitus olisi mennä 2012 marras tai joulukuussa(ei jouluna olla siellä).
Mitään vinkkejä?
Budapest 7 viikko valmismatka
8
276
Vastaukset
- reissumummo
Paketoitu valmis kaupunkiloma ei kuitenkaan ole nykyään olemassa, voit varata lennot helposti suoraan myös Budapestiin lentävien lentoyhtiöiden sivuilta tai Ebookersista ja hotellin vaikka hotels.com:sta. Suomea puhuva opaskin löytyy esimerkiksi www.opas.hu
- nonni
Finnairilla ja Malevilla on yhteislennot Budapestiin, molempien koneet ovat samaa tasoa, EU:lla on yhteiset laatu ja huoltomääräykset joita kaikkien jäsenmaiden tulee noudattaa.
- kaleviiiiili
Katopa Kalevatravel!
- vuodesta 86 Unkariss
Malev on paras, mutta nythän Turusta lentää se halpalentoyhtiö, jonka nimeä en nyt muista. Poikani vaimonsa ja hänen vanhempien kanssa kävi siellä. Poika verestelemässä yliopiston vaihto vuotta.
Jos välttämättä oppaan tarvitsette niin [email protected]., En ole varma s-postista, mutta hae googlella
Ilman opastakin pärjää. - eferff
Turusta lentänvän yhtiönnimi on WIZZAIR ,mutta ei lennä nyt talvella. Viimetalvena lensi. Muuten todella hyvä yhtiö
- ............
s-matkat.fi
- anteeksi...
Joo, anteeksi eilinen väärä s-posti! Nettisivut ovat www.opas.hu
- Miksiköhän?
Wizzair on valitettavasti lopettanut kokonaan lennot Budapestiin Turusta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its4179191Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1893800- 212268
- 871403
- 1161198
- 271155
Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta661132Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!
"Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss791128- 751110
- 551063