Auttaisitko 21-vuotiasta kiimaista tyttöstä ostamalla kosteat ja kiimantuoksuiset pikkuhousuni? ;) Olen tummahiuksinen, hoikka posliinipimpsa ja lähetän sähköpostiisi myös kuvia minusta saamasi pikkuhousut jalassa. Otahan yhteyttä. ;) Ps. hakusessa myös hyvä, luotettava vakioasiakas!
Hinta: 15
Yhteystiedot: [email protected]
Hinta: 15
Yhteystiedot: [email protected]
Vastaukset 11
Vanhimmat
HYI VITTU!
Mitä vittua-lehti?
Hyvä perse. ;)
Pääsenkö lykkimään?
taitaa hempukka itse kirjoitella näitä viestejä saadakseen asiakkaita.
viestien plussaaminen toimii myös omalle itselle.
Kuka v*tun idiootti maksaa jonkun kalsareista 15e ? Älkää menkö näihin pikkuhempukoiden keksimiin typeriin rahastusideoihin. Jos on niin p*rseaukinen niin menköön ihan oikeisiin töihin.
Ja laittaa vielä ikänsä näkyviin ikäänkuin sillä olisi suurikin merkitys.
Myisit itteäs jos tienata haluat, mutta tuo kalsarien kauppaaminen kertoo näkyvästi että pidät miehiä idiootteina. Osta sinä minun kalsarit , saat p*skaraidan mukaan niin voit haistella mielin määrin ja ikäni on 12v. Kiinnostaako ?
Kyllä on monia miehiä, joita kiinnostaa naisentuoksuiset alushousut..
En osta, mutta voin lohdutukseksi sanoa että onpa aivan täydellinen peppu minun makuuni :)
Itsekin pidin kovasti pepusta ja varmaan olisi upeat efektit nenässä. Miten ihmeessä näitä jotkut voi vastustaa!
Tahtoisin nähdä hänet alastomana
Tottakai haluan
Laitan s-postia...!