hakusessa...

... mies, puolivälissä kolmeakymmentä, tai hilkkua vaille 40v, vaihtaisit minun kanssa ajatuksia, itse kuulun tuonne 40 sarjaan. mikäili kiinnostaa tälllainen "vanhempi" lady. niin hihkaise jotakin.
4680
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

...kuin osoitetta kehiin niin päästään liikkeelle.

Äänestä

Hyvältä..;) Tyrkkäähän meilii niin päästään jutuissa alkuun ---> [email protected]

Äänestä

vaihdan mielelläni kanssasi ajatuksia. ota yhteyttä.

Äänestä

kyllä kiitos kiinnostaahan se. pistäppä mailia tulemaan ni jutellaan lisää.. [email protected]

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eijariitta kirjoitti:

... mies, puolivälissä kolmeakymmentä, tai hilkkua vaille 40v, vaihtaisit minun kanssa ajatuksia, itse kuulun tuonne 40 sarjaan. mikäili kiinnostaa tälllainen "vanhempi" lady. niin hihkaise jotakin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu