Bändi häihin Häme/ Pirkanmaa

tyytyväinen juhlija

9

1886

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tuore vaimo

      Meillä oli juuri tuo orkesteri ja olemme tyytyväisiä valintaamme. Hinta oli kohtuullinen. Soittivat valssien jälkeen ensin perinteistä tanssimusiikkia ja siirtyivät illan edetessä vauhdikkampaan musaan. loppuillasta oli tunnelma aivan katossa.

    • Tuore vaimo

      Meillä oli juuri tuo orkesteri ja olemme tyytyväisiä valintaamme. Hinta oli kohtuullinen. Soittivat valssien jälkeen ensin perinteistä tanssimusiikkia ja siirtyivät illan edetessä vauhdikkampaan musaan. loppuillasta oli tunnelma aivan katossa.

    • Sami D
    • Tanssiork. Sonet

      Meilläkin tosiaan on kovaa vauhtia vuoden 2012 keikkakalenteri täyttymässä, mutta vapaitakin viikonloppuja vielä löytyy, ensi kesällekin on jokunen vapaa viikonloppu jäljellä.

      Terveisin
      Tanssiorkesteri Sonet

      http://www.tanssiorkesterisonet.fi/

    • Morsian72
    • MS

      Tässä yksi Pirkanmaan kehutuimmista hääbändeistä:

      http://foreversuomi.wordpress.com/

      Bändiltä taittuu satojen keikkojen kokemuksella kaikki päivän radiohiteistä vanhaan tanssimusiikkiin.

      Kannattaa kysyä tarjous !

    • hääJuhlaa

      Hyvä orksteri Duo häihin

      Balladium.fi
      kosketin - laulu- hanuri

      kysy lisää..!

    • Onervaband

      Onerva on vuosia keikkaillut ja kattavasti monet eri tyylilajit hallitseva coverbändi joka esiintyy ympäri Suomea erilaisissa juhlatilaisuuksissa ja tapahtumissa. Bändi koostuu monipuolisista ammattimuusikosta, jotka takaavat ainutlaatuisen viihde- ja musiikkikokemuksen tapahtumaan kuin tapahtumaan.

      Muuntautumiskykyinen Onerva soittaa niin tyylikkäät tanssikappaleet, kuin iskevät soul-, jazz-, poprock,- sekä discohitit joko retrotunnelmissa vanhan ajan – tai tämän päivän tyyliin. Onerva osaa toteuttaa toivekappaleesi, taata hyvän meiningin ja luoda tunnelmaa vaikka loihtimalla taustamusiikin tilaisuuksiisi.

      http://onervaband.wordpress.com/

      Tarjouspyynnöt ja muut tiedustelut:

      E-mail: [email protected]

      Puh. 050-3690229

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sanna niin nättinä Amsterdamin Business Foorumilla

      Upeasti edustaa taas Suomea ulkomailla meidän kansainvälinen superstaramme. Miksei persuilla ole ketään siedettävän näk
      Maailman menoa
      158
      9904
    2. Stubb jo paljon tunnetumpi kuin kaikki persut yhteensä

      Nyt on aika ottaa mittaa tunnettavuudesta, herrat ja narrit! Joku tuolla toisessa ketjussa väitti, että "persujen rivimi
      Maailman menoa
      3
      9513
    3. Työeläkkeiden maksaminen on lopetettava

      Suomen talous on palkansaajien vuosikausia heikentyneen ostovoiman vuoksi niin kuralla, että palkkasumman jakamisessa ta
      Maailman menoa
      130
      7990
    4. Sofia Virran pahoinpitelyä puolustetaan netissä

      HS soitti Virran pahoinpitelyä puolustaneille https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011516353.html
      Maailman menoa
      261
      7538
    5. Purra tekee hyvää työtä, me suomalaiset haluamme että hän jatkaa myös

      seuraavan hallituksen valtiovarainministerinä. Kovina aikoina pitää olla kova.
      Maailman menoa
      123
      6189
    6. Koska Minja Koskela ja Sofia Virta kääntyy islamiin?

      Sekä vihreät että vasurit selvästi pitävät islamista ja muslimeista, varsinkin naiset, joten voidaan olettaaa että nuo k
      Maailman menoa
      87
      5967
    7. Persu Keskisarja on politiikan Uuno Turhapuro

      Asiantuntija luonnehtii Keskisarjaa Trumpin ajan Turhapuroksi, joka ärsyttää kokoomusta. – Keskisarjan känni-imago j
      Maailman menoa
      56
      5787
    8. Stubb jo paljon tunnetumpi ja arvostetumpi maailmalla, kuin Marin koskaan

      Stubb tekee sitä työtä mitä pitää, hän ei koreile vaatteilla eikä ole baareissa räkäposkella kuten Marin. Marininhan pit
      Maailman menoa
      94
      4851
    9. Oikeistohallitusten aikaan saannokset.

      Holkerin touhujen seurauksena lama. Aho jatkoi tuhoa osaamattomuudellaan. Katainen ja alkoi talouden alamäki. Sipilä ja
      Maailman menoa
      14
      3927
    10. Pelle Miljoona, 70, saa harvinaista taiteilijaeläkettä - Tämän suuruinen eläke on kuussa!

      Pelle Miljoona on kyllä symppis! Peace! Suomen punk-konkari Pelle Miljoona on yksi syksyn Vain elämää -kauden artisteist
      Vain elämää
      54
      1464
    Aihe